Filipinuose beveik nėra eismo taisyklų ir kelio ženklų. Šunys miega vos ne ant kelio, tačiau visuomenė laiminga. Kokosai ir bananai auga, kaip Lietuvoje konkorėžiai. O Lietuvoje užtat yra sniego. Prasidėjo Gintaro Lunskio senėjimo procesas. Aptariant šį visai Lietuvai svarbų įvykį, Kazimieras Juraitis pranešė, kad nusprendė Europos Sąjungai padovanoti Taiką, o tam būtina išvaikyti Seimą. Tą Kazimieras Juraitis ir ketina padaryti konstituciniu būdu per Prezidento rinkimus. Nes Seime su rinkėjais dirba vienintelė Aušra Maldeikienė. Ir tai nekokybiškai. Gintaras Lunskis Seimo išvaikymui pritaria, nes ten tikrai parazitų irštva. Tačiau pirmiausia viską reikėtų suderinti su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada, nes iš tiesų juk Lietuva Lietuvai nepriklauso. Nevalia kėsintis į svetimą nuosavybę. O su kuo gi eiti, kovojant už tą Nepriklausomybę?

Radžvilo inteligentų kompanija visus, kas mąsto kitaip, skelbia raudonaisiais. Vilniaus Inteligentų Forumas žiūri tik į Vakarus, mato tik baltą erelį. O erelis tai ant raudonos spalvos, ant raudonos…

Apie Radžvilo vedamą Vilniaus Forumą rašo Altjero Spinelis:

“Bet koks judėjimas būtų pasmerktas nederlumui, nes, tuo atveju, jeigu būtų sudarytas vien iš intelektualų, liktų be masių jėgos, būtinos nušluoti reakcijos pasipriešinimą, būtų nepatiklus darbininkų klasės atžvilgiu ir jai pačiai nekeliantis pasitikėjimo; ir netgi jeigu ir būtų akinamas demokratinių jausenų, tačiau sunkumų akivaizdoje, kilus visų kitų klasių mobilizacijai prieš darbininkus, nuslystų link fašizmo restauracijos. Jeigu remtųsi tik proletariatu, tuo atveju stigtų minties aiškumo, kurį galėtų suteikti tik intelektualai ir kuris yra būtinas tam, kad įžvelgti naujus uždavinius ir naujus kelius. Judėjimas liktų senovinio klasicizmo kaliniu, visur regėtų priešus ir paslystų ant doktrinieriško komunistų požiūrio “.

Taigi Altjero Spinelis numatė, kad jei Vilniaus Forumas ir toliau skaldys Lietuvą, braižydamas raudonas linijas, LIETUVAI GRESIA FAŠIZMAS! Kazimiero Juraičio tuomet niekas nesutramdys…

Na, o parazitų, imituojančių Lietuvos valdymą, stovykloje nieko nauja. Cirkinasi toliau. Šįkart ant savo paties numesto grėblio užlipo Mykolas Majauskas. Bet čia tikriausiai Gabrieliaus Lansbergio gudriai paspęsti spąstai, nes jie šioje šutvėje – konkurentai.

Views All Time
Views All Time
84
Views Today
Views Today
1
0 0