Miškas Lietuvoje naikinamas ir saugojamose miestų teritorijose. Vilniuje, prie Lazdynų traumatologinės ligoninės, Upės gatvės pradžioje, sukrautos milžiniškos krūvos barbariškai išpjautų jaunų medelių.

Be barbarizmo fakto, stebina elementarių saugumo technikos sąlygų nesilaikymas. Čia parkas, nekliudomai vaikšto vaikai ir suaugę žmonės, jokių įspėjamų ženklų, juostų nėra. Pasak kaimynų, šias krūvas jau tris savaites išveža sunkvežimiai latviškais numeriais.

Ilona Šomonienė, Vytautas Radavičius ir Vaidenis Čapskis paslaptingiems miško naikintojams iškvietė policiją. Ši atvykusi surašė protokolą. Kaip baigsis ši istorija papasakosim vėlesniuose reportažuose. Bet apskritai kviesti policiją visur, kur masiškai kertami miškai – gali būti gera pradinė priemonė, tramdant besaikį miškų naikinimą.


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
55
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!