Pasibaigus antrajam pasauliniam karui CŽV sukūrė metodiką, kaip valdyti visuomenę. Tam buvo pasitelkta masinė žiniasklaida. Kad cenzūruoti teikiamą informaciją, buvo sugalvota Konspiralogija. Viskas, kas įeina į Konspiralogijos akiplotį – tampa automatiškai išcenzūruojama iš svarstymų darbotvarkės. Taip veikia ir savicenzūra – sąmonė blokuoja informaciją, apie kurią suformuota bloga nuomonė.
Informacijos perdavimo kontrolėje labai aktyviai dalyvauja socialiniai tinklai. Google – CŽV projektas, kurio pagrindinis tikslas yra kontroliuoti ir informacijos perdavimą, ir jos gavėjus. Feisbukas sukurtas tokiais pačiais tikslais.

Pasaulinė masinė žiniasklaida sklinda iš vieno šaltinio – šešių pagrindinių korporacijų, kurios kontroliuoja 90 nuošimčių JAV žiniasklaidos.
“Juodoji magija – įvairių, tradiciškai antgamtiškomis laikomų, jėgų panaudojimas, siekiant atlikti kažką blogo kitiems, magija, skirta savanaudiškiems tikslams. Juodoji magija priešpastatoma baltajai magijai – tai plačiosios visuomenės pasmerkiama magija. Juodosios magijos apibrėžimas ir supratimas labai priklauso nuo konteksto” – apibrėžimas iš Wikipedijos.

Žiniasklaidos panaudojimas masiniam žmonių programavimui pagal metodikas, manipuliacijas ir tikslus, kam tai daroma – atitinka juodosios magijos bendrąjį apibrėžimą. Vienintelis kolkas žinomas būdas išvengti neigiamo žiniasklaidos poveikio – kiek įmanoma atsisakyti tiek masinės žiniasklaidos priemonių, tiek socialinių tinklų.


Laidoje paminėtos nuorodos:
https://www.gotquestions.org/cultural…
https://www.theblackvault.com/documen…
https://www.zerohedge.com/news/2015-0…
https://www.businessinsider.com/these…
https://www.cbsnews.com/news/cbs-viac…
https://youtu.be/SMJdDwQlcc8 – wrap up smear
https://psychologydictionary.org/proj…
https://youtu.be/wDYNVH0U3cs
https://twitter.com/AlexandreKrauszht…
https://www.wired.com/2004/02/pentago…
https://youtu.be/31pv3D9xBpY
https://www.projectveritas.com/
https://thelibertarianrepublic.com/fa…
https://www.theverge.com/2018/3/5/170…
https://qz.com/519388/this-saudi-prin…
https://youtu.be/J54k7WrbfMg
https://trueconservativepundit.com/20…
https://youtu.be/JZ3slovP-0Q – 100% melas


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
2
Views Today
Views Today
2
0 0