Goda atostogauja, bet išvažiuoja į Londoną studijuoti menų. Ji dažniausiai jaučiasi “savo vietoje”, tačiau pasaulį dažnai mato ir jaučia kitaip, negu daugelis aplinkinių.

“Prie mokyklos sistemos Lietuvoje nepritapau, nors gaudavau gerus pažymius. Tarkim, istorija. Niekada nepagaudavau prasmės, nei “kalant”, nei bandant suprasti. Buvo sunku, bet norėjosi tikėti, kad viskas prasmę turi.

Geriausi įspūdžiai liko iš matematikos, nes pasitaikė fantastiška pedagogė. Visus “užvesdavo” į azartą. Blogiausi įspūdžiai iš praktikantų mokytojų, kurie patys nesupranta, kodėl jie į tą pedagoginį universitetą stojo.

Visada linkusi į artimus santykius su nedaugeliu draugų “be ribų”. Labiausiai šioje realybėje nepriimtinas grynas individualizmas. Nuo mažens buvau auklėjama, kad Vakarai – siektinas idealas, o Lietuvoje nieko gero. Vidinių dramų, kai pamačiau Anglijos realybę, neišgyvenau. Pradžioje sužavėjo nuolatinės šypsenos ir mandagumas, bet greitai pastebėjau, kad čia tik butaforija. Neverta iš tų žmonių tikėtis to, ko jie neturi.

Maistas ir sveikata – vienas nuo kito neatsiejami dalykai, bet kritiškas požiūris į nesveiką mitybą kažkodėl priskiriamas sąmokslo teorijoms.
Panašiai su skiepais. Visuomenė pagauta į farmacininkų spąstus.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
81
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!