Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Padėkime Respublikos Prezidentei“. Dalyvauja Jonas Mažintas.

Kalbėsime apie paramą Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei ir Lietuvą užvaldžiusiems.

Kazimiero Juraičio lūpomis paskelbta platforma Respublikos Prezidentui, kuris iškart įves Lietuvoje tvarką, ir partijai Alternatyva Lietuvai, konkretiems žmonėms nurodyti darbai. Kas tai?

Manau, kad kažkam nervai neišlaikė. Priminsiu tai, ką sakiau prieš 2016 m. Lietuvos Seimo rinkimus. Būdamas optimistu ir norėdamas tikėti žmonėmis, 2016 m. patikėjau Rolando Paulausko ir jo atstovo Kazimiero Juraičio, Naglio Puteikio, Audriaus Nako ir Zigmo Vaišvilos susitarimu Seimo rinkimuose dalyvauti drauge. Pirmasis žodį sulaužė Naglis Puteikis, tylomis išėjęs į centristų vadus. Romualdo Ozolo kurta partija atiteko Vytauto Landsbergio komandai.

R. Paulauskas ir K. Juraitis nuėjo į Kazimiros Danutės Prunskienės kurtą partiją. Tačiau kažkodėl to Zigmo Vaišvilos vis reikia. Birželio 3-iosios grupės pasitarime R. Paulauskas ir K. Juraitis pareiškė, kad privers mane ateiti į šią partiją. Neaptarinėsiu šio ultimatumo, tačiau nemanau, kad man jį pateikusieji nesuprato, jog LRT eteryje būtume išvydę Lietuvos televizijoje 1991 m. rudenį tiesioginiame eteryje mano paskelbtus faktus apie mūsų pirmosios Ministrės Pirmininkės bendradarbiavimą su KGB. Galbūt Rolandas Paulauskas, kuriam po 1992 m. laimėtų Seimo rinkimų į valdžią grįžusieji patikėjo vadovauti Lietuvos televizijos ir radijo informacijos tarnybai, žinojo apie tai daugiau, tačiau man pakako ir mano žinių. Nors ir ne man buvo patikėtas informacijos mūsų tautai parinkėjo darbas. 2016 m. birželio 29 d. įvykis sustabdė mano rinkiminę veiklą. Šią pabaigą nulėmė ir mano paskelbimas nacionaline grėsme, per teismus viena po kitos mano atžvilgiu pritaikytos laikinosios apsaugos priemonės – areštai, palikę mane be pragyvenimo šaltinio. Ne tik mane apšmeižtą, bet ir mano šeimą– pasmerktą. Tai buvo savotiškas draugų patikrinimo testas.

Views All Time
Views All Time
165
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!