Knygų mugėje įvyko Algimanto Bučio knygos “Lietuvių karaliai ir Lietuvos karalystė de facto ir de jure Viduramžių Europoje”. Renginį vedė Gediminas Storpirštis – Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainuojamosios poezijos festivalių meno vadovas, koncertų organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas.

Algimantas Bučys šią knygą ruošė, nekreipdamas dėmesio į valdininkų ir valdžios klerkų abejingumą. Iškalbingas faktas: ši knyga išleista išimtinai privačių rėmėjų pastangomis ir lėšomis.

Prigimtinė teisė yra dvasinės kilmės – kylanti iš Dievo ir neatšaukiama. Prigimtinė teisė viršesnė už valstybinę teisę, todėl dar vadinama privilegine teise, Dievo malone, Dievo teise.

Prigimtinė teisė gina žmoniškąsias moralines vertybes – žmogaus vardą, orumą, laisvę ir kitas. Ji draudžia žmogų žeminti, išnaudoti, apgaudinėti, prievartauti ir tai vadinama nuodėme. Valstybės teisės šalininkai prigimtinę teisę neigia, atmeta ir vadina metodologine klaida, nes nori patys turėti teisę kištis į kito žmogaus gyvenimą ir jį kontroliuoti. Tai, kad žmogaus kalba, orumas, garbė, laisvė yra prigimtinės vertybės, rodo jų ryšį su dvasių pasauliu. Kai vengiama pripažinti dvasinę žmogaus prigimtį, pateisinama savivalė. Šiandien Lietuvoje prigimtinė teisė paneigta, nes tai rodo gausybė šiurkščių žmogaus teisių pažeidimų.

Prigimtinė teisė yra dvasinis skydas ne tik žmogaus sielai apsaugoti, bet ir Dievo ir žmogaus ryšio išlaikymo garantas. Ji – Dievo skirtų dvasių meilės ir pagarbos ženklas.

Lietuvos Karalystė ir Karaliai. 2019 02 23 Algimantas Bučys ir Gediminas Storpirštis


Už Kazimierą Juraitį elektroniniu būdu galima pasirašyti paspaudus šią nuorodą:
https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8/-/paremimas/40648


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui. Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui”. Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376


Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
15
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!