Žiūrint iš atstumo, lietuviai iš kitų tautų išsiskiria tuo, kad priima savo Tautai kenksmingus sprendimus. O kelyje į tuos sprendimus – išnaikina bet kokius oponentus.

Nuoseklus savo ekonomikos naikinimas prasidėjo nuo Visagino atomonės elektrinės uždarymo, stojant į Europos Sąjungą. Šiandien, kai visa Europa laukia Baltarusijos atominės elektrinės atidarymo, Lietuva ir vėl vienintelė rėkia, kad “dangus griūva”.

E. Baltušis siūlo įvesti 11-ą Dievo įstatymą, skelbiantį “nebūk idiotu”. 11-o įstatymo reikia, nes pirmų dešimties dauguma krikščionių lietuvių nesilaiko.

Lietuvos badas laukia bet kokiu atveju, nes pasaulinės krizės atveju mažiausiai nukentės tos valstybės, kurios turės savo ekonomikos svertus: pramonę, nacionalinę valiutą ir konkurencingą energetiką. Visa tai Lietuva jau prarado.

O santykius su Baltarusijos AE gerai iliustruoja Lietuvos Ryto žurnalistų elgesys tarptautiniame žurnalistų forume Minske.Vienintelis jų klausimas tokio lygio forume pirmąją dieną buvo: kodėl branduolinės energijos valstybių – naujokų programa pavadinta “Novičiok”? Baltarusiams buvo sunku paaiškinti, kad keisti savo kalbą ir pavadinimus pagal lietuvių poreikius sudėtinga…


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911.

Views All Time
Views All Time
61
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!