Griūnant sienoms tarp Rytų ir Vakarų, Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos deputatai gaudavo 25 JAV dolerių atlyginimą, todėl juos galima buvo “nusipirkti” už grašius. Reikėjo valstybinio matymo ir didelio atsargumo, kad apie valstybės ateitį buvo svarstoma ne kaip apie kažkieno protektorato, o kaip apie valstybės. Tas pačias, vienodas klaidas darė tiek Borisas Jelcinas, tiek Vytautas Landsbergis, tiek Algirdas Brazauskas. Tačiau turint daugiau sąžinės ir padorumo, buvo galima padaryti kiek kitaip. Ryškūs pavyzdžiai – karinio pramoninio komplekso gamyklų sunaikinimas, Mažeikių naftos padovanojimas “Wiljams” su šūkiu “neprileisim Ivano prie vamzdžio!”.

Kitas pavyzdys – cukraus pramonės Lietuvoje sunaikinimas. Lietuvoje veikė penkios cukraus perdirbimo įmonės. Jų visų akcijų prisipirko “Vilniaus prekybos” (dabartinė “Maxima”), ir veikdami kartu su tuometine valdžia (Vagnoriumi), pardavė visą cukraus pramonę užsienio kapitalui. Šiai akcijai nepasidavė tik privati ARVI struktūra, kuri sutrukdė parduoti Marijampolės cukraus fabriką. Nepaisant pasipriešinimo, cukrinių runkelių auginimas Lietuvoje buvo sužlugdytas, juos tapo lengviau įsivežti iš užsienio, negu auginti Lietuvoje.
Tiesiog beprotiškas Lietuvos laivyno sunaikinimas.

Kaune veikė grupuotė, su Algirdo Brazausko palaiminimu ne tik susipirkusi komercinius bankus, bet naudojant įmonių apyvartines lėšas ir tas įmones įkeičiant šiems bankams, sunaikinusi Kauno pramonę.

Tokios ir panašios visa naikinančios schemos buvo naudojamos lokaliai. O globaliai į kertinius postus viršnacionalinės struktūros stato žmones, vykdančius globalias užduotis. Helmutas Kolis savo knygoje aprašė Angelos Merkel, buvusios savo padėjėjos, istoriją. Ji ne tik dirbo Štazi, bet buvo užverbuota ir CŽV. Todėl kai Angela Merkel masiškai į Europos Sąjungos šalis veža migrantus, ji tik vykdo savo šeimininkų užsakymą.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
94
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!