Emigrantas iš Lietuvos Jungtinėse Amerikos Valstijose Artūras Žulys atvažiavo, išgirdęs kvietimą burtis į juridinę formą turintį darinį “Alternatyva Lietuvai”, kuris galėtų turėti poveikį Lietuvos politiniam gyvenimui.

Pagrindinis diskusijų objektas – koks tas darinys turėtų būti, kad skirtųsi nuo įprastų politinių partijų arba neišnyktų, dingus to darinio lyderiui.
Vienas iš pagrindinių principų, kad to išvengti – turėtų būti privaloma lyderių rotacija, kurios idėja buvo skelbiama Sąjūdžio gimimo pradžioje, tačiau vėliau buvo pažeista ir išvirto į vieno asmens kulto auginimą.

Antras principas – burtis ne tiek apie asmenis, bet apie vertybinius dalykus. Pagrindinis – DORA. Bet kaip padaryti, kad ši sąvoka būtų vienodai suprantama skirtingų sąmonės lygių, sugebėjimų, pažiūrų žmonėms – pagrindinis uždavinys, kurio neišspendus, neišeina ir aplink jį burtis.

Todėl kuo daugiau apie tai dabar diskutuosime – juo greičiau galėsime kažką konkrerčiai nuveikti Lietuvos labui.

Vienintelis konkretus ir visiems aiškus bei priimtinas būdas būtų – sveikas gyvenimo būdas. O tam pasiekti greitai ir labai efektyviai galima pritaikyti įvairias badavimo metodikas. Ir jeigu tą padarytų pakankamai didelis žmonių kiekis, pasakymas “KOKIA DIDELĖ LIETUVA!” įgautų kitokią, negu tik geografinę, prasmę…

Views All Time
Views All Time
83
Views Today
Views Today
1
0 0