Klauso Švabo, vadinamo Davoso ekonomikos forumo įkūrėjo, organizacijos padalinio atėjimas į Lietuvą platesnio oficiozų dėmesio nesulaukė. O juk agresyvios globalizacijos ideologo padalinių Pasaulyje nėra daug. Vis tik nepaisant fetišu tapusio paties forumo, kur pastovėti nors ir prie durų veržiasi kone kiekvienas trečiųjų šalių lyderis, pati Švabo retorika aiškiai nukreipta prieš valstybes ir reikalaujanti realią valdžią perleisti tarptautinėms korporacijoms adekvačių politinių vadovų nežavi.

Šioje labai ir labai subjektyvioje “Iš savo varpinės” laidelėje kaip tik ir pakalbėsime apie tai, kodėl šis veikėjas baisus ne garsia mintimi esą dabartinė pandemija, o tuo, kad tai iš tikro savotiška jungiančioji figūra. Jei apibendrintai tai galima jo veiklą suvesti į formulę kaip pasiekti absoliutų gėri stambiam kapitalui pritaikant iš esmės bolševikinius metodus.

Apie pačią skandalingą knygą kalbėsime nedaug, nes vien citatos užimtu dar pusvalandį laiko ir kaip tik keliausime prie pradmenų pvz. iš kur kilo jo idėjos dėl vartojimo ribojimų ar pvz. iš kur nepaykanta nacionalinėms valstybėms ir kodėl jo siūlymai susišaukia su bolševikų “Pasaulinės revoliucijos idėja”.

Na ir galiausiai kodėl Klausas Švabas savo mąstymu yra savotiškas globalistų Pol Potas.

LAIDA NĖRA TIESA PASKUTINĖJE INSTANCIJOJE, TODĖL POLEMIKA ATITINKANTI GERO BENDRAVIMO TONA SVEIKINTINA.

Views All Time
Views All Time
1314
Views Today
Views Today
2
Jūs jau balsavote!