Pretendentas į LR Prezidentus Kazimieras Juraitis vasario 16 d., VRK būstinėje atidavė visus reikalingus dokumentus Prezidento postui siekti.

Pateikiant dokumentus, tarp jo ir VRK komisijos pirmininkės Lauros Matijošaitytės išsivystė diskusija. Prasidėjo ji nuo to, kad pirmininkė pripažino, jog Lietuvos emigrantai negali identifikuoti savo asmens tapatybių, nes švediški bankai Lietuvoje monopolizavo priėjimą prie elektroninių Valdžios Vartų. Kame problema? Ogi tame, kad Lietuvos emigrantai užsienyje uždaro sąskaitas Lietuvoje dėl lupikiškų švedų bankų sąlygų. Tokiu būdu jie netenka prieigų prie elektroninių Valdžios vartų, nes nei vienas stambus užsienio bankas, išskyrus švediškus, prieigų prie Valdžios Vartų neturi. Kas užtai atsakingas? – paklausė Kazimieras Juraitis Lauros Matijošaitytės. – Seimas, – atsakė pirmininkė. “Įvesti tvarką reikės naujam Prezidentui”, – pridūrė ji. Pretendentas į Prezidentus nesulaukė ir vienareikšmiško atsakymo, ar galima rinkti parašus už kelis kandidatus. Po trumpo VRK darbuotojų tarpusavio ginčo lyg ir tapo aišku, kad “griežtai įstatymas to nereglamentuoja”.

Ar VRK būtų taikdariška tarpininkė tarp pretendento ir Seimo, jeigu nesulaukęs rinkimų, jis pradėtų organizuoti Konstitucinį valstybės perversmą? – paklausė Kazimieras Juraitis. Į klausimą, kam to gali prireikti, jis paaiškino, jog Seimas piktybiškai ignoruoja jo reikalavimus įvykdyti Jungtinių Tautų įpareigojimą priversti VSD ištrinti šmeižikišką informaciją apie kandidatą iš viešų oficialių VSD dokumentų.
Kontekste su diskriminuojančio pobūdžio apsunkinimais balsuoti emigrantams, Tauta net ir techniškai neturi galimybių išsirinkti Kazimierą Juraitį, jeigu net ir labai to norėtų. Seimas šiame kontekste tarnauja nusikaltėliams, VSD šiame darbe uoliai padeda Seimui. Jeigu padėtis nepasikeis net ir rinkimų metu, – gali susidaryti prielaidos Konstituciniam perversmui.

Apie šias prielaidas ir papasakojo kandidatas į LR Prezidentus Kazimieras Juraitis susirinkusiems žurnalistams.


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
58
Views Today
Views Today
1
1 0