Kazimieras Juraitis kalbina: „Taikos partija“

Startuoja nauja internetinė Press Jazz televizija. Čia – bandomasis filmavimas vienai iš autorinių laidų “Kazimieras Juraitis kalbina”, “demo” versija.

Studijoje naujos organizacijos – asociacijos”Taikos partija” – steigėjas Stanislav Ladinskij.

Kazimieras Juraitis: – Ponas Stanislovai, šitoje Lietuvos partijų marmalynėj, jūs kuriate dar vieną. Sprendžiant iš komentarų, jūsų bandymas gan nevykęs: kažkokia “Visagino partija”, vedlys (t.y. jūs) kalba su “ryškiu rusišku akcentu”. Kodėl nepakvietėte kokios žvaigždės, jei sutinkate, kad žmonės į kalbų turinį nekreipia dėmesio?

Stanislovas Ladinskis: – Viskas bus, kai ateis laikas. Kai surinksim pakankamai žmonių, bus ir tinkamesnių už mane žmonių. Aš – laikinas vedlys.

K.J. – Perskaičiau jūsų partinę programą, kuri ganėtinai skiriasi nuo kitų partijų. O ką darysite pirmiausia konkrečiai?

St.L.: – Reikalausim asmeninės ir kolektyvinės atsakomybės už nuostolius, padarytus Lietuvai. Štai kad ir dabar skambantis geležinkelių skandalas. Lietuva turės susimokėti 28 mln. baudą už išardytą geležinkelį. reikalausim, kad nuostolius padengtų partijos, kurios tuo metu buvo valdžioje. Žmonės neturi mokėti už valdžios kvailiojimus.

Views All Time
Views All Time
148
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *