Dėmesio, dėmesio!

Gerbiami draugai! Miesto liaudies tarybos deputatai praneša, kad dėl Černobylio atominės elektrinės avarijos Pripetės mieste susidarė nepalanki radiacinė spinduliuotė. Partinės ir valstybinės įstaigos, kariniai daliniai imasi būtinųjų priemonių. Norint užtikrinti visišką žmonių, o ypač vaikų, saugumą, iškyla būtinybė laikinai evakuoti žmones į artimiausias Kijevo apskrities gyvenvietes. Todėl šiandien, balandžio 27 dieną, 14:00 prie kiekvieno gyvenamojo namo
privažiuos milicininkų ir liaudies tarybos atstovų lydimi autobusai. Rekomenduojama su savimi pasiimti dokumentus, būtiniausius daiktus ir maisto produktų. Įmonių ir įstaigų vadovai pasilieka būtiniausius darbuotojus, liksinčius užtikrinti normalų miesto įmonių funkcionavimą. Evakuojami visi gyvenamieji namai bus saugomi milicijos darbuotojų.
Draugai, laikinai palikdami savo būstus, nepamirškite uždaryti langų, išjungti elektrinių ir dujinių prietaisų, užsukti vandentiekio čiaupų. Per laikinąją evakuaciją prašome išlaikyti rimtį, organizuotumą ir tvarką.
………………………………………………………………………………………………
Šiandien Pripetė – miestas vaiduoklis, apaugęs krūmokšniais ir laukine augmenija, su žiojėjančiomis atviromis langų ir durų angomis, pro kurias laksto laukiniai žvėrys.
Astravo AE – nuolatinė grėsmė Lietuvai.

Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba

Views All Time
Views All Time
112
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!