Bet koks procesas, jeigu tik jis valdomas “iš viršaus”, pasmerktas. Tik laiko klausimas, kada ir su kokiais nuostoliais jis žlugs.

Šiuo metu užgimsta didelis judėjimas “Lietuvos Forumas”, prasidėjęs nuo “Vilniaus Forumo” ir pretenduojantis tapti “Sąjūdžio” analogu, kurio lyderis – profesorius Vytautas Radžvilas. Apmaudu, kad judėjimas kartoja tas pačias laidas, kurias darė ir “Sąjūdis” – bando sukurti centralizuotą struktūrą. Tokiu atveju “apačios” negalės įgyvendinti savo iniciatyvų ir judėjimas žlugs, kaip žlugo ir “Sąjūdis”. “Sąjūdis” aktualumą prarado tuomet, kai tapo valdžia.

Kai kas sako, kad kritikuodami Vytautą Radžvilą, bandome jam pakenkti. Netiesa. Pozityvi kritika – ne kenkimas, o pagalba, siekiant išsaugoti ir geriems tikslams panaudoti Tautos potencialą. Kuriant bet kokį judėjimą, reikia kliautis ne emocijomis, o mokslu. Toks mokslas ir yra sistemų valdymas.

Kam reikalingos valdymo sistemos.
Doc. Algirdas Šukys.
2018 06 06


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
106
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!