Prieš porą dienų PressJazzTV studijoje įrašėme pokalbį su LTAnonu, kuriame jis pateikė viltingą versiją dėl Pasaulio gelbėjimo plano, kurį vykdo JAV prezidentas Donaldas Trampas. Pokalbį galima pažiūrėti čia:

Dauguma žmonių nudžiugo, jog yra vilties šviesesniai ateičiai, parašė daugybę malonių atsiliepimų ir komentarų. Visgi tam tikra visuomenės dalis (paprastai ji sudaro absoliučią mažumą) – tiki ne Viltimi, pažadais, svajonėmis, bet savo Pasaulį grindžia Patirtimi, faktais, logika, ir tuo remdamiesi pateikia savo prognozes. Tokiems žmonėms priklauso Anglijoje dirbantis Egidijus Baltušis. Jis pateikė apibendrintą skeptikų laišką, kuriame iš esmės teigiama, jog JAV niekados nesirūpino Pasauliu, jos nuosekliai ir kryptingai gynė išimtinai JAV interesus, todėl nėra jokio pagrindo tikėti, jog šįkart įvyks Stebuklas ir bus kitaip:
“Vistik, Anonas akivaizdžiai labai pro-amerikietiškas, kalba apie tam tikrą dvasingumą ir Dievą. Bet žmonės, kurie gyvenimą grindžia ne aklu tikėjimu, bet logika, todėl, ir JAV vertina ne iš pažadų, o iš konkrečių darbų (Juolab kad ir savo paskutinėje laidoje Anonas sako, kad Trampas su visa savo komanda visus apgaudinėja) prašo pakomentuoti, kodėl po antro pasaulinio karo JAV:

1) stengėsi nuversti daugiau nei 50 užsienio valstybių vadovybių, dauguma kurių buvo demokratiškai išrinktos?

https://williamblum.org/essays/read/overthrowing-other-peoples-governments-the-master-list

2) įžūliai įtakojo demokratinius rinkimus ne mažiau kaip 30 šalių?
3) mėgino nužudyti daugiau nei 50-ies šalių lyderius?
4) mėtė bombas daugiau nei 30-yje šalių?
5) mėgino numalšinti įvairius nacionalinius judėjimus 20-yje šalių?”


Daugelis tų žmonių, kurie pasirašytų po šiuo laišku, laidos su LTAnonu net nežiūrėjo – jie tame dažnai įžvelgia tik laiko gaišimą. Toje aplinkybėje mes matome trūkumą, nes Pasaulis be Svajonės – tai išties Pasaulis be Ateities. Nes jeigu LTAnono išdėstytos mintys ir ne visiškai sutampa su realybe, faktais, betgi jos taip pat yra Šio Pasaulio Atspindys. Jei mes šio Atspindžio nematysime – jis niekuomet ir nepavirs Visuotinio Pasaulio dalimi…
Kazimieras Juraitis

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platfomoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/KazimierasJuraitis; Bankiniu pavedimu – VŠĮ “Kaisakas”, LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ”Auka”

#PressJazzTV
#Kazimieras_Juraitis
#Egidijus_Baltušis

Views All Time
Views All Time
3
Views Today
Views Today
3
0 0