Šiek tiek sausos statistikos: Afrikos gyventojų skaičius 1970 m. siekė 400 mln.; po 30 metų, t.y., 2000 m. jis padvigubėjo iki 800 mln. O dabar, praėjus maždaug dar 20 metų, žmonių Afrikoje turime 1,3 milijardus. Kitaip sakant augimo tempai nelabai žymiai lėtėja. Afrika yra pasiruošusi per dar vieną žmonių kartą vėl padvigubinti savo gyventojų skaičių. Taigi, 2030 m. tikriausiai turėsime 1,6 mlrd. Dar toliau, demografai numato šio rodiklio tolimesnį augimą iki 2,4 mlrd. 2050 metais.

Šioje “Iš savo varpinės” laidoje kalbamės su buvusiu ilgamečiu JAV diplomatu Algiu Avižieniu būtent apie demografinį Afrikos burbulą, migracijos priežastis ir kodėl Vakarai savo tariama “pagalba” tik blogina padėtį.

Kaip iliustraciją pasirinkome Nigeriją- didžiausią gyventojų skaičiumi Afrikos valstybę turinčia pakankamai gamtos išteklių tačiau… skurstančiųjų skaičiumi pirmaujanti Pasaulyje.

“Iš savo varpinės” laidose mes nevengiame kalbėti aštriai ir kai kada net nepolitkorektiškai tad ir šioje laidoje jus išgirsite kai kurios dalykus apie ką vargu išdrįs parbilti oficiozinės medijos.

Primename , kad visa medžiaga yra laisvo naudojimo tad dalinkitės kuo plačiau leisdami ir kitiems pasiekti necenzūruotą informaciją.

Views All Time
Views All Time
39
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!