Germanas Sterligovas iškėlė save kandidatu į Maskvos merus. Jeigu jis taps meru – išskaidys Maskvą į viensėdijas. Nes pagrindinė pasaulio problema šiandien: besaikis vartojimas, iš to sekantis besaikis užterštumas (ypač plastikais), ir žmonių utilizavimas, suvarant juos į megapolius. Ten jie nuodijami kenksmingu maistu ir vaistais, o nuodijimo procese linksminami filmais, koncertais ir reginiais, kad nematytų naikinimo proceso.

Jeigu Germanas Sterligovas taps Maskvos meru, jis iš aplinkinių gubernijų supirks maskviečiams žemės, pasiūlys jiems pakeisti gyvenimo būdą, išsikeliant į viensėdijas. Maskvoje iš 8 mln. gyventojų liks apie 2 mln.. Finansavimo šaltinis – Maskvos biudžetas. Žmonės, norintys išsikelti, gaus apie 2 kartus didesnę buto kainą. Priedo – visokeriopą pagalbą, jiems įsikuriant ir rengiant kelius bei infrastruktūrą.

O į Maskvą bus sugabentos subriketuotos pačios Maskvos “išspjautos” šiukšlės. Nes šiuolaikiniai megapolių butai yra ideali kenksmingų atliekų saugojimo vieta.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
52
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!