Geriausiai prisitaikę Žemės parazitai – tai tie, kurie keičia savo aukos smegenų veiklą. Lamechūzos savo aukas skruzdes maitina narkotikais, kol šios pradeda tarnauti joms ir pačios sunaikina savo skuzdėlyną. Toksoplazma pakeičia žiurkės smegenis, ir šios pradeda ieškoti katės šlapimo, kad tik greičiau būtų katės suėstos.

O Etanolis (etilo alkoholio bakterijos) pakeičia žmogaus elgesį. Žmonės tampa godūs, žiaurūs, netgi savo pačių saugumo sąskaita naikina Žemę dėl besaikio vartojimo. Ir žinoma, dar daugiau vartoja savo šeimininkių – Etanolio gamintojų, išskiriamą produktą, taip skatindami Etilo alkoholio bakterijų populiacijos augimą.

Kovoti su šiuo reiškiniu įmanoma tik tuomet, jei objektyviai suvokiama procesų reikkšmė. Akivaizdu, jog ministras Aurelijus Veryga to objektyviai vertinti negali. Nes panaikino “torpedas”, nuo kurių pagyja apie 50 nuošimčių alkoholikų, nes ši priemonė esą “nemoksliška”. Tačiau skatina anoniminius alkoholikus, nors šie turi visus sektantizmo požymius. Išnaikino nemokamus detoksikacijos centrus, vienintelę greitą alkoholikų gelbėjimo priemonę, nors pats skelbiasi, kad kovoja su alkoholizmu.

Galima įrodyti, ar ta kenkėjiška veikla daroma iš nesupratimo, ar tyčia. Jei iš nesupratimo – tą galima taisyti. Jei sąmoningai – pagal naują įstatymą dėl asmeninės pareigūno atsakomybės – kaltuosius būtina teisti už milžinišką visuomenei padarytą žalą.

Views All Time
Views All Time
80
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!