Pasirodo komentarų, neva Kazimieras Juraitis nėra krikščionis. Manau, kad tokia nuomonė kyla iš amžino nesupratimo ir iš to kylančio ginčo, kas yra krikščionybė. Per kelis šimtus metų psisiveisė galybė sektų, kurios kalba Jėzaus vardu, bet tiek nutolusios nuo krikščionybės esmės, jog tarpusavy pešasi kone iki kraujo, kas yra tikrasis krikščionis.

Manau, tikiu ir tvirtinu, jog Jėzus Kristus yra gyvas. Ir gyvena jis tikrai ne ginčuose apie krikščionybę. Jis gyvas mūsų darbuose, kurie įkūnija krikščionybės Dvasią. Gyvo Jėzaus tu nerasi simbolyje, name, kryžiuje. Jis – Tavyje, Manyje, Jame, Joje, Mumyse kartu. Jeigu mes sekame jį ne ginčais apie krikščionybę, o darome darbus, vertus jo Dvasios.


Už Kazimierą Juraitį elektroniniu būdu galima pasirašyti paspaudus šią nuorodą:
https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8/-/paremimas/40648


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui. Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui”. Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376


Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
22
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!