2018 09 22 Laikraštyje “Respublika” Ričardas Čekutis parašė straipsnį su Nepriklausomybės Akto signataro Rolando Paulausko komentaru “ES planas: sunaikinti tautas”.

Tačiau įdomiausia būtų iškelti tokį klausimą: o kam iš principo yra reikalingi tie migrantai? Nes paaiškinimas, jog Vokietijos visuomenė sensta ir dėl to turime pasikviesti jaunų migrantų, kurie esą už mus dirbs, yra juokingas. Pirmiausia tie, kurie čia atvyksta, dažniausiai neturi nė minties dirbti. Antra – yra didžiulis nedarbas tarp jaunimo ES pietinėse valstybėse, tad jeigu jums trūksta darbo rankų, kvieskite pirmiausia iš ten. Pagaliau yra Rytų Europa, kuri mielai visur dirba. Tačiau mes prisimename: kada dar nebuvo galimybės laisvai rytų europiečiams dirbti Vakaruose ir lietuviai ten dirbdavo nelegaliai, visi migrantai ir tada masiškai ten važiuodavo be jokių apribojimų.

Todėl norint atsakyti į šį klausimą, reikia pasižiūrėti į ES kūrimo šaknis. Nereikia galvoti, kad Angela Merkel ar Emanuelis Makronas yra visiški kvailiai ir nesupranta, kuo tai baigsis. Galbūt mes esame kvailiai, manydami, jog jie krečia nesąmones? O jie tai daro visiškai sąmoningai, pagal seniai sukurptą planą. Jeigu pažvelgsime dar į prieškarį, kai 1925 m. išėjo grafo Richardo Nikolauso fon Kudenhovės-Kalergio (Richard Nicolaus von Coudenhove-Kalergi) garsioji knyga „Praktinis realizmas“, ten buvo išdėstyta visa programa, kurios ir dabar nuosekliai laikomasi. Ten aiškiai pasakyta, kad Europa turi įgauti rusvą atspalvį, kad turi nelikti sienų, tautų ir valstybių, kad reikia sumaišyti visas tautas tarpusavyje ir t.t. Arba paskaitykime vadinamąją „Baltąją knygą“, kuri yra priimta kaip ES ateities programa. Pirmajame šios knygos puslapyje puikuojasi Altjero Spinelio (Altiero Spinelli) veikalas. O A.Spinelis, kuris yra laikomas ES kūrėju, jau pokario metais kuo aiškiausiai rašo, kad neturi likti tautų ir sienų.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
153
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!