Pretendentas į LR Prezidentus Kazimieras Juraitis šiandien atsakė į “LNK Žinios” žurnalistų klausimus.

Pokalbyje jis pažymėjo, kad iš kitų kandidatų išsiskiria radikaliais, konkrečiais ketinimais iš provincinės Lietuvos padaryti šiuolaikinę Europos Sąjungos valstybę. Metodai, kuriais jis tą padaryti planuoja, aprašyti Altjero Spineli Manifeste Europos Sąjungos Baltojoje Knygoje.
Demokratija – tai Įstatymo Diktatūra, kai kiekviena šlavėja prieš įstatymą lygi su ministru, – pažymėjo pretendentas į LR Prezidentus.
Savo pirmu darbu Kazimieras Juraitis įvardino vienodų sąlygų suteikimą visiems emigrantams į Lietuvos pilietybę.

Atsakydamas į klausimą apie mažas asmenines pajamas pretendentas papasakojo socialinių projektų, kuriuos jau apie 20 metų kuria, principus. Šie principai visiškai skiriasi nuo verslo modelių, kuriuose pagrindinė žmogaus veiklos motyvacija yra atlyginimas.

LNK Žinių žurnalistas Aurelijus Bezekavičius šią žinią išryškino taip, kad visos Kazimiero Juraičio politinės idėjos ir užmačios paprasčiausiai išnyko…


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui” . Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376

Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
49
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!