Visuomeninės televizijos LRT laidoje “Dienos tema” Rasa Juknevičienė, tarpparlamentinės NATO asamblėjos prezidentė, pranešė, kad dėl “kažkokių veikėjų” Jurijaus Subotino ir Kazimiero Juraičio ji kreipsis į VSD. Mat Rasos Juknevičienės brolis Gintaras Urbonas, kuris geležinkleliais transportuoja naudotus automobilius per Rusijos teritoriją – niekaip nesusijęs su tos šalies spec. tarnybomis. Rasa Juknevičienė leidžia suprasti, kad Rusija – demokratinė valstybė. Strateginė Rusijos įmonė, valdanti geležinkelius, automobilių transporto vagonus matyt skirsto skaidriai, viešųjų pirkimų tvarka, ir jokios spec. tarnybos tam jokios įtakos neturi.

O Jurijus Subotinas, kurį mini Rasa Juknevičienė, teigia priešingai. 2018m. liepos 16 d. PressJazz televizijos laidoje “blog’erio Kazimiero Juraičio laikas” jis tvirtina, kad strategines Rusijos įmones kontroliuoja spec. tarnybos, kad jis ( Jurijus Subotinas) asmeniškai supažindinęs Rasos Juknevičienės brolį Gintarą Urboną su įtakingais žmonėmis ir dėka to, kad Rasa Juknevičienė ten “savas žmogus”, jos brolis Gintaras Urbonas į geležinkelių valdybą pateko ne per mėnesį, kaip privalu užsieniečiams, ir net ne per savaitę, kaip dera rusams, o per…3 dienas!

Visą Kazimiero Juraičio pokalbį su Jurijumi Subotinu, kurį VSD žada apsųsti gerb. Rasa Juknevičienė, galima pamatyti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=vhVGywFvnYc


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
55
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!