Buvusio Seimo nario ruporas baugina branduoliniu smūgiu Panevėžiui.
Valdas Saldžiūnas /Korespondentas gynybos temomis/ 2018 m. rugsėjo 28 d. 17:46

„Rusija branduolinį smūgį stengtųsi atlikti kuo toliau nuo Kaliningrado ir Baltarusijos sienų, todėl veikiausiai būtų smogta į Rygą, Bauskę arba Panevėžį“, – teigiama portale ekspertai.eu, nors nei DELFI.lt, nei BNS straipsniuose ar juo labiau B. Woodwardo knygoje konkrečios galimų smūgių vietovės nėra nurodomos. Be to, BNS ir DELFI straipsniuose pabrėžiama, jog B. Woodwardas apie branduolinio ginklo panaudojimą užsiminė tik kaip apie galimybę kilus karui.

(….) Skandalingasis A. Nakas ir jo vadovaujamas portalas ekspertai.eu
, priklausantis 2012-2016 m. Seimo kadencijos nariui, aktoriui ir visuomenininku save vadinančiam Audriui Nakui.
Skandalingasis A. Nakas ir jo vadovaujamas portalas ekspertai.eu jau buvo patekęs į žvalgybininkų akiratį. 2016 m. Grėsmių Nacionaliniam saugumui ataskaitoje VSD portalą ekspertai.eu priskiria prie prorusiškos propagandos sklaidos priemonių, o pats A. Nakas minimas dalyje „Rusijai parankūs politiniai visuomeniniai judėjimai“.

„Šias jėgas bando konsoliduoti Zigmas Vaišvila, kuris per pastaruosius keletą metų tapo vienu dažniausiai Lietuvos prorusiškoje bei Rusijos Kremliaus kontroliuojamoje žiniasklaidoje cituojamų Lietuvos politikų. 2015 m. birželio 3 d. Lietuvos mokslo akademijoje įvyko Zigmo Vaišvilos ir Seimo nario Audriaus Nako organizuotas forumas „Mūsų valstybės tikslas“, kurio dalyviai susibūrė į vadinamąją „Birželio 3-iosios grupę“ (B 3 grupė). Grupė („Mūsų gretos“, Lietuvos liaudies partija, visuomeninis judėjimas prieš priverstinę imigraciją „Nacionalinis interesas„ ir kt.) siekia sukurti oficialiai registruotą politinę organizaciją“, – 2016 metais skelbta bendroje VSD ir AOTD ataskaitoje. Vienas iš ekspertai.eu kūrėjų yra dabartinis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas Vytautas Bakas, kuris nuo skandalingojo portalo veiklos nusišalino prieš kelerius metus.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
68
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!