“Alternatyvos Vokietijai” parlamento deputatų dr. Kristiano Virto (Christian Wirth) ir Nikolė Hiochst (Nicole Höchst) vizitas sukėlė tikrą isteriją konservatorių stovykloje. Pirmiausiai tapo aišku, kad propagandiniai teiginiai esą AfD yra “fašistai”, “homofobai” , “prorusiška partija” neveikia.

Viešnagės Lietuvoje metu su delegacija susitiko ne tik visuomeninkai ar žurnalistai , tačiau ir aktyvioje veikloje esantys politikai iš įvarių partijų (tiesa kai kurie neviešai) . Juk visiškai akivaizdu, kad AfD šiandien atstovauja bendrą tendenciją , kuomet antitautinį ir antivalstybinį liberalizmą keičia pragmatiško patriotinės partijos arba , kaip pvz. Austrijoje tradicinės partijos vis labiau sukasi savo valstybės stiprinimo link.

Katalizatoriumi be abejo tapo nelegalų invazija į Europą , kuomet buvo šiurkščiai pažeistos Dublino sutarties, numatančios bendrų sienų apsaugą, sąlygos.

Todėl be abejo šio interviu viena svarbiausių temų buvo būtent Europos nelegalų krizė ir iš to kylančios socialinės ir nusikalstamumo problemos. Kai kurie svečių atsakymai gali šokiruoti .

Nepamiršome aptarti ir šeimų klausimus. čia taip pat netikėtai nuskambėjo žinia, kad jau Briuselio koridoriuose rengiami teisės aktai leisiantis dar laisviau atiminėti vaikus jei jų tėvai neauklėja jų pagal ideologines rekomendacijas. Mažą to dalis siūlymų ruošiama taip, kad net nuostatų prieš ES diegimas gali tapti vaikų konfiskavimo priežastimi.

Šiame interviu bus ir ekonominių temų . Na o pabaigai šiek tiek apie Rusiją ir Krymą, kad pasirodė esą toli gražu ne pats įdomiausias ir svarbiausias klausimas.

2018-02-15

Views All Time
Views All Time
142
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!