Egidijus Baltušis – Lietuvos emigrantas. Iš Lietuvos buvo priverstas išvykti, dėl agresyvios Lietuvos užsienio politikos keičiantis rinkoms. Dirba tolimų reisų vairuotoju Didžiojoje Britanijoje, daug bendrauja tiek su pareigūnais, tiek su eiliniais piliečiais, todėl gerai jaučia ne propagandines, bet tikrąsias visuomenės nuotaikas.

“Anglams labai patinka Rolando Paulausko išvada apie svajoklius ir realistus. Taip lengviau susikalbėti. Šiame kontekste BREXIT yra realistų projektas. O Tereza Mej ne tik visiška svajoklė, bet ir neadekvati politikė.

Kalbant apie Lietuvos politiką, reikia turėti omeny ne abstrakčią valstybės idėją, bet konkretų šios idėjos turinį. Svarbiausias valstybės subjektas yra jos žmonės. Teritorija – antras pagal reikšmingumą valstybės subjektas. Jeigu daugumai valstybės gyventojų gyvenimas blogas, tokia valstybė neturi ateities.”


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
52
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!