Baltarusija – artimiausi, bet nepažįstami kaimynai. Informacijos apie šią šalį labai mažai, o jeigu ji yra – daugiau neigiama: valdo ją diktatorius, o žmonės skurdūs ir užguiti.

Tačiau aplankius šią artimiausią kaimyninę šalį, įspūdžiai priešingi – žmonės saugūs, visi užimti, niekas iš jos ne tik kad nebėga, o priešingai, sukelia net pavydo, traukos jausmą. Tačiau panašiai, kaip ir Lietuvoje, jaunimas bando mėgdžioti Vakarietišką kultūrą, ir nevertina bendranacionalinių su Lietuva, LDK šaknis siekiančių vertybių.

Šiandieninės Baltarusijos sėkmės garantas – jos prezidentas Aleksandras Lukašenka. Visiškai neaišku, kokia Baltarusijos ateitis laukia, kai šio prezidento valdymo epocha kažkada pasibaigs. Norint įvardinti politinę šalies sanklodą, reikėtų palaužyti galvą, nes joje labai daug socializmo elementų, kur labai daug valstybės reguliavimo, tačiau yra ir kapitalizmo. Iš dalies primena Singapūrą, iš dalies – Kiniją.

Svečiuojantis Baltarusijoje, galima prisiminti natūralaus lietuviško rūkyto mėsos gaminio skonį. Nes Lietuvoje pagal ES standartus šiandien gaminių rūkymas imituojamas, iš tiesų juos mirkant specialiuose skysčiuose.

Bet kuriuo atveju, apie Baltarusiją mes žinome labai mažai. Ir dėl to kalta tikrai ne Baltarusija.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
68
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!