Badavimas – pirmas žingsnis į organizmo valymą. Bet visgi net žengiant ir šį žingsnį, geriau būtų vartoti ne “badavimo”, bet “kitokios mitybos” sąvoką. O įvesti šią sąvoką galima tik pakeitus mąstymą. Nes tiek energiją, tiek reikalingas organizmui medžiagas kūnas paima ne vien tik mechaniškai perimant chemines medžiagas iš maisto produktų. Didžiuliai energijos kiekiai gaunami iš deguonies, saulės.

Pagaliau net eksperimentais įrodyta, kad kūnas kaip alcheminė laboratorija gali perdirbti netgi pagrindinius cheminius elementus. Bet tam reikia perprogramuoti pagrindinį mūsų organizmo valdymo organą – smegenis. Nes smegenys valdo ne tik mūsų kūnus bei juose vykstančius procesus, jos iš esmės formuoja ir pasaulį.

Žmogus pirmiausia – dvasinė būtybė. Ji nėra vienalytė. Nevienalytės ir žmogaus smegenys. Ta jų dalis, kuri atsakinga už pasaulio suvokimą, socialinius instinktus – visiškai užgožia kitą dalį, kuri atsakinga už santykius su dvasine žmogaus prigimtimi.

Suaktyvinti tą dalį galima per įvairias praktikas. Viena iš pagrindinių – esminis mitybos pakeitimas. Jeigu badavimas – pirma organizmo valymo procedūra, tai mityba Prana galėtų būti galutinis Žmogaus evoliucijos etapas. Žinoma, jeigu prieš tai Žmonija pati savęs nesunaikins, prieš tai suinaikinusi ir viską, kas ją aplink supa.

Views All Time
Views All Time
92
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!