Pretendentas į LR Prezidentus Arvydas Juozaitis pirmas atsiliepė į Kazimiero Juraičio kvietimą šiame rinkiminės kampanijos etape pasirašyti už visus kandidatus. Mat vadinamieji “sisteminiai” kandidatai už savo pečių turi galingas partines struktūras ir mokesčių mokėtojų pinigais paremtą finansavimą, todėl jiems bepiga demonstruoti visų reikalingų parašų surinkimą per parą. O nesisteminių kandidatų parašus renka savanoriai, kurių atlygis – Lietuvos gelbėjimo idėjos realizavimas. O kas gi šiais laikais mokės už idėja? Juolab – ne Lietuvos išpardavimo, o gelbėjimo nuo pardavimų…Todėl “pasirašyti už visus” idėja gali ne tik palengvinti reikiamo kiekio parašų surinkimą. Šios idėjos įgyvendinimas įneša geranoriškumo, demokratijos dvasią, kurios mūsų valstybėje labai trūksta.

Elektroniniu būdu galima pasirašyti paspaudus šią nuorodą:
https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8/-/paremimas/40648


Raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą. Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. Laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui. Taip pat aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami “auka LR Prezidentui”. Rinkiminė sąskaita: LT257044060008266376


Savanorių koordinatorė Vinga V. informavo, kad kai kuriuose Lietuvos ir užsienio regionuose dar trūksta savanorių ir koordinatorių. Apie tai visą informaciją jau galima rasti Kazimiero Juraičio internetiniame puslapyje www.kazimierasjuraitis.lt.
Laisvės ir Nepriklausomybės ant lėkštučių niekas nedalina. Atsiimkime ją patys!

Views All Time
Views All Time
39
Views Today
Views Today
1
0 0