Paslapčiomis ir be jokio piliečių pritarimo Lietuvos valdžia ruošiasi pasirašyti susitarimą dėl migracijos. Pagal jį migracija pradedama laikyti kone žmogaus teise, o valstybės ne tik privalės priimti visus norinčius, tačiau ir užtikrinti visas socialines bei kitas garantijas. Iš esmės bet kokių migrantų priėmimas taps valstybės prievole.

Jau yra aiški JAV, Austrija, Lenkija , Vengrija, Slovakija, Čekija šios globalistų primestos sutarties nepasirašys. Tuo tarpu Lietuvos valdžia ir vėl ruošiasi paminti piliečių valią.

Šioji “Iš savo varpinės’ laida yra kiek kitokio formato, nei įpratote. Tai nėra nei interviu nei griežtai “įrėmintas” temos pristatymas.

Tai pokalbis, kuriame dalyvauja kandidatas į LR Prezidentus Arvydas Juozaitis bei tarptautinės politikos ekspertas buvęs JAV aukštas diplomatas Algis Avižienis.

Primename, kas visos laidos yra skirtos laisvam platinimui ir primename, kad būtent pačių žiūrovų dėka vis sėkmingiau pavyksta pralaužti informacinę blokadą. Dalinkitės, komentuokite, prenumeruokite kanalą.

Views All Time
Views All Time
181
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!