“Laisvo laikraščio” redaktorius Aurimas Drižius prognozuoja, kad prokuroro Pauliaus Paukščio skyrimas Kazimierui Juraičiui psichiatrinės ekspertizės už tai, kad abu žurnalistai dirba savo darbą – tai susidorojimas su spaudos laisve ir žurnalistika.

Apie tai jis rašo čia:
http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6946:uz-reportaza-apie-korupcija-teismuose-

Bet pats prokuroras Paulius Paukštys paneigia Aurimo Drižiaus versiją ir Kazimierą Juraitį tikina, kad niekas jo į “psichuškę” guldyti neketina. Tada kyla logiškas klausimas, kam iš viso ta ekspertizė reikalinga?

Į tokį “Laisvo Laikraščio” redaktoriaus klausimą Kazimieras Juraitis atsako, jog ši ekspertizė gali būti susijusi su kita psichiatrine ekspertize š.m. liepos mėnesį. O ta ekspertizė – su žurnalisto mūšiais viename policijos komisariate. Tos ekspertizės rezultatų jis nežinąs, bet matyt buvo norėta sužinoti, kas buvo didžiausi “psichai”, anąkart dalyvavę kautynėsi. Kas pasirodys “psichiausias”– tas ir liks kaltas. Arba – atvirkščiai. kaip bebūtų, apie viską papasakosime.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
68
Views Today
Views Today
1
0 0