Angelų sargų dienos proga Vilniaus policija užpuolė laivo kapitoną Danielių Sruogą. Švenčių išvakarėse jam paskambino vyr. tyrėju Dovydu Diliu iš Vilniaus I-ojo komisariato prisistatęs žmogus ir imperatyviu tonu pareikalavo prisistatyti į policiją. Paprašytas atsiųsti oficialų šaukimą, miglotai pasakė “pasimatysim”.

Danielius Sruoga perdaug nebūtų į tai kreipęs dėmesio (maža kas ir dėl kokių priežasčių gali sumanyti skambinėti), bet kitą dieną, t.y. Angelų sargų dienos proga, jį išties aplankė policija iš to paties Vilniaus I-ojo policijos komisariato, tačiau šis ekipažas teigia, kad su pirmuoju skambučiu neturi nieko bendra, tačiau patvirtino apie naują prevencijos įstatymo egzistavimą.

Laivo kapitonas Danielius Sruoga kreipėsi į LR Generalinę prokuratūrą, prašydamas sustabdyti piliečių persekiojimą ir ištirti, kas ir kokiais tikslais vedinas tą daro. Jei išties išleistas kažkoks prevencijos, nusikaltimų užkardymo įstatymas, apie kurį kalbėjo policininkas, tai plačioji visuomenė apie jį nežino. O jeigu tai kažkieno piktybiniai “pokštavimai”, tai “pokštautojai” turi būti išaiškinti ir nubausti.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū .
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
102
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!