JAV ištirta 9/11 katastrofos priežastys. Oficialios išvados skiriasi nuo liudininkų pasakojimų, filmuotoje medžiagoje užfiksuotų vaizų. Atėjęs į valdžią prezidentas Trampas pabrėžė, jog 9/11 katastrofą būtina tirti iš naujo.

Pasak buvusio JAV prezidento Bušo ir masinės žiniasklaidos nuolat kartojamą versiją, buvo įvykdytas teroristinis aktas, kurio metu grupė puslaukinių teroristų, grasindami peiliukais, užgrobė tris lėktuvus. Vienas iš jų rėžėsi į dangoraižius, antras į Pentagoną, o trečias nukrito Pensilvanijos laukuose. Nei vienas iš minėtų katastrofos objektų, tyrinėjant juos masiškai kartojamos versijos šviesoje, neatlaiko pagrįstų kritiško proto abejonių.

Žmonių elgesys programuojamas nuolat. Per daugkartinius pakartojimus TV ekranuose suformuojama nuomonė, kuri nebūtinai yra Tiesa.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka”, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
45
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!