Klastingieji „stringai“

Beautiful Multi layered Lace Thong Female Sexy Underwear Straipsniai.lt

Kelnaitės su juostele vasarą ypač aktualios: jas galima dėvėti po aptemptais ir perregimais drabužiais, o su tokiu maudymosi kostiumėliu įdegis bus lygus. Tačiau nuolat dėvimi tokie apatiniai baltiniai gali būti pavojingi sveikatai.

Žinoma ginekologė iš Los Andželo daktarė Laiza Masterson ilgą laiką tyrinėjo, ar saugu dėvėti siaurikes. Neseniai daktarė L. Masterson išspausdino netikėtas savo darbo išvadas. Ką pavyko išsiaiškinti? Remdamasi savo tyrimų rezultatais, L. Masterson pareiškė, kad daugelio moterų mėgstami koketiški „stringai“ nuolat dėvimi gali sukelti grėsmę jų sveikatai.

Kodėl?

Straipsniai 1 reklama

Pirma, šios koketiškos kelnaitės skatina vystytis vaginalinį mielių užkratą bei šlapimo takų infekciją. Tokie baltiniai dažniausiai gaminami iš sintetinių audinių, pavyzdžiui, nailono. Šios medžiagos sulaiko drėgmę, o šilta drėgna terpė idealiai tinka pavojingoms bakterijoms veistis. Be to, kelnaitės su juostele padeda greitai plisti atsiradusiai infekcijai. Pasak daktarės L. Masterson, bakterijos turi galimybę iš tiesiosios žarnos greitai patekti į vaginą, „stringų“ juostelę panaudodamos kaip transporto priemonę.

Antra, per didelis susižavėjimas tokiomis kelnaitėmis skatina sudirginimą, įtrūkimus ir net hemorojų. Kelnaitės taip sukirptos, kad užpakalinė jų detalė gali traumuoti ir pritrinti švelnią odą. Jeigu taip atsitinka nuolat, problemų neišvengsite. Statistika rodo, kad kelnaitės su juostele smarkiai padidina lytinių organų traumų riziką parvirtus ar patyrus automobilio avariją.

Ką daryti?

L. Masterson moterims pataria kelnaites su juostele dėvėti kuo rečiau. O jas dėvint laikytis kai kurių taisyklių.

1. Siaurikių nedėvėkite esant karštam ir drėgnam orui.

2. Rinkitės natūralių audinių, tokių kaip medvilnė ar šilkas, kelnaites. Šios medžiagos gerai praleidžia orą ir neleidžia susidaryti šiltnamio efektui.

3. Visada rinkitės tinkamo dydžio kelnaites. Ne per stipriai prigludusios siaurikės infekcijos plitimo atžvilgiu ne tokios pavojingos, kaip ankštos ir siauros.

4. Nedėvėkite „stringų“ visą dieną. Kai tik galite, jas keiskite uždaresnio modelio kelnaitėmis.

5. Jeigu dėvite sintetines kelnaites, naudokite kasdienius įklotus ir nepamirškite jų reguliariai keisti.

6. Atsisakykite maudymosi kostiumėlių, kurių kelnaitės – su juostele.

Types of womens panties Straipsniai.ltKas yra kas?

Bikinis – labiausiai paplitęs ir patogiausias baltinių modelis. Tai kelnaitės su žema talija, saikingai iškirptos ties šlaunimis.

Bokseriai – iš pradžių tai buvo vyriškų baltinių modelis, bet dabar jų modifikaciją dėvi ir moterys. Primena grakščius šortus, dažnai su pažeminta talija. Labai patogūs ir praktiški baltiniai, tačiau tinka dėvėti tik po laisvais drabužiais.

Kiulotai – įprastos kelnaitės be gilių iškirpimų.

Pantalonai – kelnaitės, kurių šoninės dalys ilgesnės nei prakarpa. Ypač patogūs šaltuoju metų laiku.

Slipai – kelnaitės su neplačia šonine dalimi. Priklausomai nuo jos pločio būna mini, midi ir maksi modelių.

Siaurikės – labai giliai iškirptos užpakalyje, dažniausiai su aukšta talija. Patogios dėvėti po aptemptomis ar persišviečiančiomis kelnėmis ir sijonais. Itin populiarios, nes jas mėgsta dauguma Holivudo žvaigždžių.

Streičai – kelnaitės iš elastinio audinio, galinčios šiek tiek koreguoti figūrą.

Tangai – sugalvoti specialiai dėvėti su vakarinėmis suknelėmis su skeltukais ar kelnėmis ir sijonais su pažeminta talija. Svarbiausia savybė – gilus iškirpimas gale, o vietoje šoninių elementų – gumelė ar raištelis.

Views All Time
Views All Time
2493
Views Today
Views Today
2

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

77 + = 85