Naudingi patarimai. Miegamasis pagal Feng shui sistemą

how to use neutral colors Straipsniai.lt

Miegamasis – ne tik poilsio vieta, bet ir slapčiausias susitikimas su savimi. Feng shui sistema siūlo negailėti lėšų ir vietos jam gerai įrengti.

Kai kurie interjero specialistai miegamuosius dekoruoja itin ryškiomis spalvomis, prikabinėja drastiškų paveikslų, keistų trikampių daiktų, kurie bet kada gali nukristi ant galvos. Feng shui rūpi ne įmantrus estetinis vaizdas, o pirmiausia harmoningas žmogaus gyvenimas, jo poilsis. Siūloma atsižvelgti ne tik į pasaulio šalių padėtį, bet ir prisiminti psichologinę aplinkos įtaką. Minkštos formos, švelnūs tonai, daiktais neperkrauta erdvė padeda greičiau užmiršti dienos rūpesčius. Miegamasis yra in (moteriškos) energijos zona, todėl čia neturėtų būti aktyvią veiklą primenančių daiktų.

Kur įrengti miegamąjį. Jis turi būti saugiausioje buto vietoje. Jei tai pereinamas kambarys ir šeimos nariai nuolat per jį vaikšto, jums bus sunku atsipalaiduoti ir pailsėti. Miegamojo nepatartina įrengti virš garažo ir tuščios erdvės, sandėlio ar po tualetu. Pro šio kambario langus neturi matytis agresyvių objektų: elektros stulpų, namų kampų, bokštų, šiukšlynų. Jei neturite pasirinkimo, langus pridenkite užuolaidėlėmis, pakabinkite vitražą, pastatykite gėlių, pakabinkite kristalų.

Straipsniai 1 reklama

Kokios pasaulio kryptys tinka. Jei esate vyturys, tačiau neprivalote anksti lipti iš lovos, ilgiau tinginiauti galėsite vakarinėje, šiaurės vakarų ar šiaurinėje buto dalyje. Rytų, pietryčių ir šiaurės rytų pusėse greičiau prabusite. Vaikus migdykite rytinėje buto dalyje, vakarinė tiks labai judriems mažyliams. Šiaurės rytuose miegantys vaikai gali tapti pernelyg įsakmūs. Jauniems karjeros siekiantiems žmonėms rekomenduojama rytinė pusė, vyresniems – vakarinė, šiaurės vakarų ir šiaurės. Šiaurės vakarų pusė tinkama brandiems, autoritetingiems žmonėms. Pietūs – aktyviam seksualiniam gyvenimui, bet ne ramiam miegui. Vakarai – romantikai. Pietvakarių energija laikoma sunkia bei varginančia.

Kaip turi stovėti lova. Pastatykite ją taip, kad galvūgalis būtų nukreiptas į sieną. Puiku, jei ji – kapitalinė. Atkreipkite dėmesį, kas yra už sienos. Jei už jos – tualetas, kištukinis lizdas, į kurį įjungtas šaldytuvas, prie tokios sienos nepalanku miegoti. Lova neturėtų stovėti vienoje tiesėje su durimis. Durys jokiu būdu negali prie galvūgalio: gulėdami lovoje turite lengvai apžvelgti visą kambarį, o ne krūpčioti netikėtai kam nors užėjus. Apie lovą palikite erdvės, jei ji dvigulė – priėjimas turi būti iš abiejų pusių. Lova turi stovėti taip, kad į ją nebūtų nukreiptas koks nors aštrus spintelės kampas, nebent jis yra toli. Tokiu atveju tarp kampo ir lovos siūloma pastatyti staliuką ar vazoną, pakabinti kristalą.

Ko neturi būti virš ir prie lovos. Virš lovos neturi būti sijų, ypač blogai, kai jos skiria dvigulę lovą. Sakoma, kad tokiu atveju sutuoktiniams gresia skyrybos. Nesiūloma kabinti ir nemalonių paveikslų, lentynų, juodų daiktų, pavyzdžiui, garso kolonėlių. Jautresnes asmenybes gali erzinti net pernelyg didelis virš galvos kabantis šviestuvas. Spinteles patartina statyti tokio pat aukščio kaip lova.

Kokia lova tinkamiausia. Siūloma pirkti lovą su kojomis – po ja nesikaups dulkės ir cirkuliuos energija. Lovos galvūgalis turėtų būti aukštesnis už kojūgalį, patartinos aptakios formos, sukuriančios stabilumo jausmą. Jei esate vieniša, miegokite dviem žmonėms skirtoje lovoje – greičiau sutiksite antrąją pusę. Vientisas dvigulės lovos čiužinys stiprins poros sąjungą.

Ką daryti, jei dirbate ir miegate viename kambaryje. Jei neturite atskiro miegamojo, miego zoną atskirkite nuo kitų. Pasistenkite spalvomis ir baldais nubrėžti aiškias ribas: čia – poilsis, o čia – visa kita. Darbo ir miegamojo zonas galite atskirti širma. Ten, kur miegate, neturi matytis dokumentų šūsnio, kompiuterio.

Veidrodžiai miegamajame. Veidrodžiai miegamajame nėra pageidaujami, ypač jei miegantysis jame atsispindi. Mat senovėje žmonės veidrodžius laikė keliu į dvasių pasaulį. Prisiminkite Jeano Cocteau’o filmą, kai šiuolaikinis Orfėjas eina ieškoti Euridikės – jis į mirties karaliją patenka įšokdamas veidrodin. Dabar veidrodžio poveikis aiškinamas kitaip: ką tik pabudę ir išvydę savo atspindį galite išsigąsti. Jei miega pora, atspindžiai simbolizuos žmones, galinčius kištis į jų tarpusavio santykius. Tačiau tamsų miegamojo kampą suaktyvins, pavyzdžiui, tualetinis staliukas su ovalios formos veidrodžiu. Didelius veidrodžius siūloma įrengti spintų viduje.

Kuo mažiau elektros prietaisų. Miegamajame naudokite kuo daugiau natūralių medžiagų ir kuo mažiau sintetikos. Dažnai vėdinkite ir venkite čia laikyti per daug gėlių, ypač nepatartinos verbos, džiovintos puokštės (gali sukelti alergiją), egzotiškos gėlės. Venkite miegamąjį plauti sintetiniais milteliais – geriau pasidarykite rožių vandens: kelis rožių aliejaus lašus įlašinkite į kibirą vandens. Smilkykite smilkalus, deginkite aromaterapines žvakes. Miegamajame ne vieta televizoriui ir telefonui – jie trukdys ilsėtis. Nedėkite galvos šalia elektros instaliacijų, kištukinių lizdų.

Tinkamiausios spalvos ir formos.
Stenkitės miegamojo neperkrauti spalvomis ir formomis, tačiau nuobodus jis taip pat neturėtų būti. Jei esate labai energinga, venkite raudonų ir oranžinių spalvų – jas pakeiskite blyškesnėmis, pavyzdžiui, rožine, žalia, balta. Pakabinkite paveikslą ar padėkite daiktą, kuris ryte prabudus jus įkvėptų. Slegiančios niūrios spalvos tai pat nesiūlomos, ypač mūsų klimato sąlygomis.

Kaip sukurti teigiamą energiją. Ant šilkinio siūlo pakabinkite aukso žiedą ir vaikščiokite po kambarį: jei žiedas sukasi pagal laikrodžio rodyklę – tai gera zona, jei prieš – bloga. Blogose zonose lūžta daiktai, genda aparatūra, skyla sienos, vysta gėlės, o ir šunys nemėgsta ten miegoti. Pabandykite pamiegoti įvairiose kambario ar buto vietose – šis eksperimentas padės rasti geriausią variantą. Taip pat venkite miegamajame aiškintis santykius su šeimos nariais, konfliktuoti.

Jums derėtų kai ką pakeisti miegamajame, jei:

1. Nuolat trūksta miego, nors miegate beveik 8 valandas.
2. Atsigulus mintys sukasi apie darbą.
3. Nuolat prisimenate, kad kai ko svarbaus nepadarėte.
4. Sunkiai atsipalaiduojate.
5. Meilės žaidimų metu miegamajame pasijuntate nejaukiai.
6. Jūsų ir partnerio seksualinis gyvenimas atvėsęs.
7. Judviejų tarpusavio santykiai įtempti.
8. Esate vieniša (-as).
9. Jaučiatės išsekusi (-ęs).
10. Dažnai sergate.
11. Miegamasis – vieta, kur nenorite būti.
12. Jaučiatės nesaugiai.

Views All Time
Views All Time
11518
Views Today
Views Today
2

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

+ 61 = 66