Jei esi darboholikė, tau atrodys, kad viskas klostosi gerai. Kas kita, jei turi daug kitokių interesų, aibę dėmesio reikalaujančių draugų. Tuomet nors persiplėšk – laisvalaikio bus gerokai mažiau nei iki šiol. Svarbi sritis – sveikata ir įvaizdis. Privalai rasti laiko ir sportui, ir poilsiui, ir vienai kitai pramogai. Išvaizda reikš labai daug ne tik viliojant priešingos lyties atstovus, bet ir darbe, siekiant palankaus vadovų, klientų ar pirkėjų požiūrio.

Mokslas. Darbas. Jei manai, kad reikalinga permaina, darbo vietą pakeisti bus nesunku. Bet kuriuo atveju nebeturėtum kankintis ten, kur tik išsunkia ir kelia neapykantą. Tačiau nebus lengva, nes darbo krūvis dar labiau padidės. Bus stiprinama disciplina, reikalaujama laikytis taisyklių, sutarti su viršininkais. Jei velsies į konfliktus, taps dar sunkiau, juo labiau kad po truputį besitelkiantys priešai kitąmet smogs tau į silpniausią vietą.

Draugystė. Meilė. Įdomiausi ir emocingiausi meilės romanai irgi megsis ten, kur dirbi. Jei sukiesi prekyboje, atsiras „uolus“ pirkėjas ar tiekėjas, nuolat besimaišantis po kojomis. Jei dirbi kūrybinį darbą, neatsiginsi atkaklaus tavo talento gerbėjo. O jei dirbi repetitore ar kitiems už pinigus rašai projektus, atsiras asmuo, nepaprastai vertinantis tavo pastangas bei išminties perlus. O gal neabejingo pažįstamo dėka įsidarbinsi ten, kur išties galėsi realizuoti savo potencialą, jaustis savo vietoje.

Pinigai. Pirkiniai. Daug dirbsi, bet ir užsidirbsi nemažai, jau nekalbant apie įgytą patirtį. Pirksi praktiškus daiktus, vertinsi higieną, patogumą. Panašu, kad labiausiai nenusibos stilingi, o svarbiausia – ilgalaikiai daiktai ir drabužiai. Gali įsigyti baldų, buitinės technikos, negailėsi pinigų įvaizdžiui. Tapsi kuklesnė, subtilesnė. Gal jau kurį laiką svajojai apie trumparegystės korekciją ar nuoseklias treniruotes sporto klube? Jei rasi laiko, veikiausiai pasiryši įgyvendinti tokius planus.

Dėmesio!!! Vasario pabaigoje, kovą, birželio ir liepos pabaigoje saugokis finansinių avantiūrų, apgaulių, reketo. Nelįsk į skolas, nesinaudok svetimais pinigais. Vasario pradžioje ir gegužės viduryje pavojinga leistis į keliones, ypač autostopu, nesąžiningai elgtis moksle ir darbe.

Views All Time
Views All Time
1278
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!