Tai naudingų ryšių užmezgimo metai, tad bendrauk, nesislėpk nuo naujų žmonių. Mokykis naujų dalykų, lankyk kursus – pravers. Kai reikės padaryti rimtą sprendimą, remkis ne tik savo galva, bet ir protingų, geranoriškų žmonių patarimais.

Mokslas. Darbas. Geriausiai seksis dirbti aptarnavimo, informacijos apdorojimo ir sklaidos, reklamos, vertėjavimo, prekybos sferose. Palanku visa, kas reikalauja komunikabilumo, gebėjimo greitai susigaudyti situacijoje. Daug reikš ryšiai bei draugų pagalba. Mokymuisi tavo galvelė kaip reta nesipriešins, tad galima tikėtis, kad į ją priplūs masė reikalingos informacijos, kuria puikiai mokėsi pasinaudoti. Aplinkiniams paliksi sumanios gudruolės ir šmaikštuolės įspūdį.

Draugystė. Meilė. Draugų toli ieškoti nereikės. Galėsi kurti artimų širdžių klubą, nes aplink telksis daug šiltų, draugiškų žmonių, pasirengusių bet kada išklausyti arba laukiančių tavo dėmesio ir taiklaus žodžio. Meilės nuotykių šiemet nepritrūks, tačiau didžiosios gyvenimo meilės dar gali tekti palaukti. Daugiausiai dėmesio ir šilčiausių jausmų sulauksi iš vaikino, kuris sukiojasi netoliese.

Pinigai. Pirkiniai. Nebūsi nei turtuolė, nei vargšė. Gausi pagal nuopelnus, gyvensi pagal galimybes. Jei turi tikslą, mokėsi ir pataupyti, o jeigu ne – smagiai paišlaidauti. Geriausiu atveju šių metų pirkinys galėtų būti automobilis. Jei neturi tokio poreikio ir nebus galimybių, tai galbūt įsigysi nešiojamąjį kompiuterį, treniruoklį ar dviratį.

Dėmesio!!! Nenusišnekėk! Saugokis įvairių užkratų, infekcijų, avarijų. Vasarį lengva sugadinti santykius su giminėmis, kolegomis, o tai nemaloniai kirs per daugelį sričių. Spalį neprisidaryk problemų darbe, neliežuvauk. Balandžio pabaigoje saugokis nemalonumų kelionėje. Tuo metu numatomi ir stresai dėl meilės.

Views All Time
Views All Time
1545
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!