Šie metai turėtų pažerti daug likimo malonių. Tačiau jos stimuliuos tavo godumą. Pateisinsi beveik visas priemones, padedančias praturtėti. Ims labiau dominti turtingi vyrai, naudingi žmonės. Tik nepamiršk, kad už viską gyvenime anksčiau ar vėliau tenka mokėti…

Draugystė. Meilė. Nors esi Skorpionė, mėgstanti aštrius dygliukus, pipirų prieskonį visame kame, šiemet per aštrūs kampai santykiuose tavęs nedžiugins – labiau vertinsi pastovumą, ištikimybę bei geras dosnaus draugo finansines galimybes. Ir vis dėlto vasara bus karšta. Iki tol su savo vaikinu draugausi be rūpesčių, o jai prasidedant daug kas keisis. Pasipils pagundos, pavydo scenos, kerštavimai. Ramių, pastovių santykių galėsi tikėtis tik rudenį, o iki tol vaikinai arba keisis, arba vargsi su tuo pačiu, tai suartėdama, tai nutoldama.

Mokslas. Darbas. Svajosi apie komfortišką gyvenimą, tad be galo norėsis daug užsidirbti ir panašu, kad rasi kaip. Gal koks dėdė priims į nuosavą verslą ir negailės „paskatinimų“, o gal sezoną kitą padirbėsi užsienyje. Vienaip ar kitaip, šiemet gausiai byrės į kišenę, nors kartais ims stipriu srautu tekėti ir iš jos. Mokslas eisis vangiau – juk iš jo kol kas košės nekabinsi, o tau norisi naudos ir kuo daugiau. Vis dėlto sugebėsi kantriai tempti mokslo naštą.

Pinigai. Pirkiniai. Panašu, kad sugebėsi pasinaudoti atsivėrusiais šansais praturtėti ar bent jau pasijusti tvirčiau materialine prasme. Tai ir kreditų metai. Pirkinius rinksies išmintingai. Visų pirma rūpės tokios investicijos, kurios džiugins, bus ilgam, atsipirks ir dar duos naudos. Pvz, turimą butą, žemę galima išnuomoti ir gauti pajamų.

Dėmesio!!! Trečiąją kovo savaitę saugokis avarinių situacijų, nemalonumų darbe, šeimoje, piniginių nuostolių. Neaštrink situacijos kaprizais. Balandžio pabaigoje, gegužės pradžioje grės seksualinė prievarta, nelaimės per malonumų paieškas. Liepos antra pusė nemaloni daugeliu prasmių (meilės ir finansiniai praradimai, problemos darbe). Su pinigais, turtu atsargiai ir rugsėjo pradžioje.

Views All Time
Views All Time
1652
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!