Atsivers puikios galimybės atskleisti talentus, patirti įkvėpimą, taip pat įgyti meilės arba išsvajotos motinystės teikiamus sparnus. Aistra nuotykiams pasieks apogėjų. Tai neš ir gerą patirtį, ir pavojus. Išmėginti savo jėgas kūryboje arba sporte – tai turėtų suteikti didelį pasitenkinimą, o gal ir gausybę aplodismentų bei nuostabią Fortūnos šypseną.

Mokslas. Darbas. Jei sukiesi pramogų srityje ar kūrybos, meno sferoje, pradės itin sektis. Surizikuok tapti pastebėta, įšokti į išsvajota kryptimi lekiantį traukinį. Būsi „paklausi“, tavo charizma labai ūgtels. Taip pat tiktų mėginti įsidarbinti srityse, susijusiose su žiniasklaida, pedagogika, aptarnavimu, grožio kūrimu ir puoselėjimu, mados verslu, sportu, restoranais, viešbučiais ir kt. Moksle išaugęs kūrybingumas irgi pravers. Svarbiausia neprarasti noro tęsti mokslų, neišmainyti jų į tviskantį, bet veikiausiai trumpalaikį malonumų šurmulį. Rimtai pasverk, ką gausi ir ką prarasi.

Draugystė. Meilė. Numatomi audringi metai, su angeliškais pakilimais ir pragariškomis bedugnėmis. Tie, kuriuos laikei tik draugais, pažįstamais, staiga ims kelti keistus ultimatumus, siekti ir netgi reikalauti kažko daugiau. Dėl to nutrūks kai kurie seni, ilgalaikiai ryšiai. Ypač įtempta bus sausio pabaiga, vasario antra pusė, kovo pradžia, birželio pabaiga ir rugsėjo galas. Tada sunkius išbandymus patirs ir santykiai su mylimuoju. Trumpai tariant, kai kurios Liūtukės šiemet beprotiškai įsimylės, kai kurios – išgirs iš mylimojo pasiūlymą tuoktis, o bus ir tokių, kurios pastos ir patirs motinystės džiaugsmą (jeigu to laukė) ar kartėlį (jei nepasirengusios).

Pinigai. Pirkiniai. Mokėsi užsidirbti net pernelyg nesistengdama. Šiais metais aptiksi „aukso gyslą“. Galbūt artimas žmogus padės ką nors įsigyti lengvatinėmis sąlygomis ar įsidarbinti pelningesniame darbe. Palankūs metai dalyvauti žaidimuose, konkursuose, loterijose. Kita vertus, būsi išlaidi.

Dėmesio!!! Saugokis azartinių žaidimų ir neatsakingų šėliojimų su visokiais išsidirbinėjimais (svaigalai, seksas). Abejotinas malonumų vaikymasis atsilieps sveikatai, pakenks ateities planams. Galimas nepageidaujamas nėštumas, įsivėlimas į brangiai kainuojančias avantiūras.

Views All Time
Views All Time
1847
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!