2007-aisiais kaip niekad trokši ištrūkti iš miesčioniškos kasdienybės, keliauti, pažinti pasaulį ir rasti jame savo vietą. Ieškosi naujų draugų, užmegsi pažinčių su įtakingais veikėjais, gal net įžymybėmis. Staiga pamėgsi sudėtingas diskusijas, nors kitiems gal ir atrodys, kad per daug tuščiažodžiauji.

Mokslas. Darbas. Jeigu esi abiturientė ir planuoji tolesnes studijas, dangaus įtakos bus nepaprastai palankios. Jei esi studentė ar jau pradėjai darbinę karjerą, puikiai seksis siekti pripažinimo, rašyti projektus, vykti pagal mainų programą mokytis ar dirbti į užsienį. Jei esi mados ar kūrybos sferos atstovė, šiemet stengsiesi užkariauti pasaulį savo albumais, kolekcijomis, parodomis, sceniniais pasirodymais ir tau išties seksis!

Draugystė. Meilė. Nuo gerų santykių su kitais labai priklausys tavo sėkmė. Gali sulaukti įtakingų pažįstamų paramos. Pasistenk pasinaudoti jų pasiūlymais, netingėk padirbėti, kad paliktum įspūdį. Tai padės pasistūmėti arčiau nusibrėžtų tikslų. Labai tikėtina, kad įsimylėsi vyruką ne iš gretimo namo ar kaimo, o gyvenantį toli nuo tavęs, gal net kitame pasaulio krašte.

Pinigai. Pirkiniai. Už pinigus svarbesnės atrodys dvasinės vertybės. Jei kas siūlytų rinktis nemažą pinigų sumą ar kelionę, pasirinktum pastarąją ir nepraloštum – patirti įspūdžiai, sutikti žmonės prasmingai paveiks tavo likimą. O jei, pavyzdžiui, reikėtų rinktis iš bemiegių studentiškų naktų susikūprinus prie konspektų ir „pelningo“ bei „manekeniško“ darbo prašmatnioje kosmetikos parduotuvėje, rinktumeisi smegenų džiovinimą, idant ateity taptum išsilavinusia ir protinga asmenybe! Taigi, ir išlaidos, ir pirkiniai šiemet turėtų būti ypatingi: gal pavažinėsi po pasaulį, gal investuosi į aukštuosius mokslus prestižiniame universitete, o gal kursi savo verslą.

Dėmesio!!! Kovo pabaigoje saugokis pavojingų pažįstamų, galinčių tave įvelti į bėdą. Liepos antroje pusėje saugokis vagių, aferistų ir donžuanų. Rugpjūčio pabaiga ir rugsėjis netinkami tolimoms kelionėms.

Views All Time
Views All Time
1722
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!