1988 m. prie buitinių gų įmonės “Paslauga” ėmė veikti raktų gamybos dirbtuvė. Tai buvo trečia tokio pobudžio įmonė Vilniuje. Jos įkūrėjai- Vilius Kubilius ir Raimundas Variakojis. 1989 m. prie kolektyvo prisijungė Rimantas Vaitasius. Visi darbuotojai – aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės. Kiek vėliau pradėję dirbti Jurijus Kopcevas ir Egidijus Vienažindis greitai perprato seifų ir kitų sudėtingų spynų konstrukcijas. Dabar jie gali “įveikti” (be rakto atrakinti) sudėtingiausias spynas.

Privatizacija neaplenkė ir mūsų. 1994 m. atsiskyrę nuo “Paslaugos” užsiregistruojame “Raktinė” vardu. Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome gaminti raktus Europos šalyse gaminamiems automobiliams. Laisva prekyba su užsienio šalimis atvėrė kelią modernių staklių, kuriomis raktus gaminame greitai ir kokybiškai, įsigijimui.

Šiuo metu “Raktinė”- moderniausia, kompiuteriais valdomomis staklėmis, raktus gaminanti įmonė.
Su mumis galite susikalbėti lietuvių, anglų, lenkų kalbomis. Mūsų tikslas – greitai, kokybiškai ir mandagiai aptarnauti į mus besikreipiančius užsakovus.

Kiekvienas mūsų darbuotojas turi Lietuvos raktininkų asocijacijos išduotą pažymėjimą su žetonu.
Žetono numeris identifikuoja darbuotojo asmenybę. Paprastai atlikdami užsakymą už Raktinės ribų mes parodome jį užsakovui kas užtikrina jo saugumą ir paslaugos kokybę.

Visi darbai daromi greitai ir kokybiškai. Kainos yra ne aukštesnės negu kitur Vilniuje o kokybė tiesiog puiki. Sulužo spyną? Užsidare mašinos durys ir raktai yra viduj? Negalite patekti namo? Be panikos, mes galime atvažiuoti pas Jūs į namus pagal iškvietimą ir pataisyti viską vietoje.

Apie visas kitas mūsų suteikiamas paslaugas Jūs galite sužinoti paslaugų bei prekių skyriuose.

Jūs galite rasti mus šiais adresais Vilniuje:

B. Radvilaitės g. 7
Vilnius 2001
tel.: 212 65 65
mob.: 8 698 33413

Pylimo g. 49,
Vilnius 2001
tel.: 212 72 91
mob.: 8 698 33413

Views All Time
Views All Time
1385
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!