Labas ir sudie: Lionelis Richie ir Diane skiriasi ir skaičiuoja pinigus.

Kol pramogų pasaulio žvaigždės dainuoja apie amžiną meilę ar vaidina vargšus romantikus, jų advokatai mėgina rasti bendrą kalbą su jų buvusiomis žmonomis.

Pramogų pasaulio žvaigždėms skyrybos atsieina vis brangiau. Jų vedybinė priesaika “būti kartu turte ir skurde” šiandien įgauna visiškai kitokią prasmę. Jeigu sutuoktinė garsi ir turtinga, skyrybos Holivudo gražuoliams kainuoja pasakiškus pinigus.

Skyrybos gąsdina vyrus

Puikus pavyzdys – 54 metų Lionelis Richie, šlagerio “Say You Say Me” autorius. Jo 37 metų žmona Diane po aštuonerių bendro gyvenimo metų iš buvusio sutuoktinio reikalauja “viso labo” 300 tūkstančių dolerių per mėnesį. Jeigu ji laimės bylą, iš vyro per metus gaus 3,6 milijono dolerių.
Ką apie tai mano apie amžiną meilę dainuojantis Richie? Viename pokalbių šou jis prisipažino esąs mirtinai išgąsdintas ir pridūrė, kad toks sprendimas tiesiog neįmanomas, todėl dabar su buvusia žmona pradėjo derybas.

Kažin kaip jam seksis derėtis, nes skyrybų dokumentuose Diane labai aiškiai išvardijo: “Mano asmeniniams poreikiams, pramogoms ir pirkiniams per mėnesį reikia ne mažiau nei 50 tūkstančių dolerių. Į šią sumą įskaičiuota 3000 kosmetologui, mažiausiai 600 – kirpėjui, 250 – manikiūrui, 150 – elektrolizinei depiliacijai, 1000 – lazerinei depiliacijai, 450 – veido kremui, 500 – asmeniniam treneriui, 600 gimnastikai, tiek pat – masažams ir psichoanalitikui, nuo trijų iki penkių tūkstančių pramogoms (restoranai, kinas, teatras), mažiausiai 5000 – dovanoms, 500-1000 kompiuterių kursams, apie 600 – vitaminams, o dar 500 – drabužių taisymui ir cheminiam valymui”.

Skyrybos su Diandra Michaelui Douglasui kainavo 45 milijonus dolerių.

Namie trūksta dažytojo

Lionelis ir Diane susituokė 1996 metais. Jie turi devynerių metų sūnų ir penkiametę dukterį, gyvena 30 kambarių viloje Beverli Hilse, namas kainavo per 40 milijonų dolerių.

“Be devynių namų tarnų pas mus dirba žmonės, tvarkantys sodą, taisantys mūsų automobilius, valantys baseiną ir akvariumą, prižiūrintys šunį. O dar trūksta dažytojo”, – nesikuklina Diane. Todėl moteris net nemirkteldama į sąrašą įtraukė 75 tūkstančius dolerių per mėnesį išmokai už namą. Taip pat dar jai būtini 20 tūkstančių per metus – plastinės chirurgijos specialistui, 125 tūkstančiai – internatui, kur mokosi sūnus, 15 tūkstančių dukrą mokančiam mokytojui ir 400 dolerių mergaitės psichoanalitikui.

“Atsakovas ir aš kas mėnesį išleidžiame milžiniškas sumas tenkindami vaikų poreikius. Visada laikėmės nuomonės, kad jie privalo turėti viską, kas geriausia”, – pareiškė Diane. Be to, moteris pridūrė, kad jos vyras, kurio turtas siekia apie 370 milijonų, turi visas galimybes išpildyti jos reikalavimus. Anot jos, Lionelis per mėnesį uždirba mažiausiai 370 tūkstančių dolerių, bent dukart per mėnesį pasirodo privačiuose pobūviuose, už koncertą gauną po milijoną dolerių, be to, ką tik pasirašė reklamos sutartį su “Mercedes-Benz”.

Kai Tomas Cruise’as išsiskyrė su Nicole Kidman, ši pašaipiai pareiškė, kad pagaliau galės nešioti aukštakulnius.

Pagaliau su aukštakulniais

Regis, kad Richie gali papildyti ir taip jau netrumpą sąrašą, kuriame puikuojasi po skyrybų su žmonomis gerokai kišenes prakratę Holivudo vyrai.
Kai 2001 metų rugpjūtį 41 metų Tomas Cruise’as išsiskyrė su Nicole Kidman, iš Australijos kilusi 177 centimetrų ūgio aktorė pašaipiai pareiškė, kad pagaliau galės nešioti aukštakulnius. Iš tiesių po tokių pelningų skyrybų – neaukštas sutuoktinis jai sumokėjo 109 milijonus dolerių – ji turi galimybes nusipirkti ne vieną porą aukštakulnių.

Kietas riešutėlis Bruce’as Willisas pasirodė esąs ne toks jau ir kietas. 48 metų aktorius 2000 metais skirdamasis su žmona Demi Moor sumokėjo jai 90 milijonų dolerių. Pora kartu gyveno beveik 13 metų ir susilaukė trijų dukterų.

49 metų režisierius Jamesas Cameronas sumokėjo milžinišką sumą – 50 milijonų dolerių – savo vaiko motinai aktorei Lindai Hamilton, kai 1999 metais išsiskyrė su ja po kartu nugyventų 17 mėnesių.
Tais pačiais metais su žmona Diandra išsiskyrė ir aktorius Michaelas Douglasas. Juodu santuokoje išgyveno 23 metus. Skyrybos Douglasui kainavo 45 milijonus dolerių, be to, jis pasirašė sutartį, pagal kurią nekilnojamasis turtas toliau liko jų abiejų nuosavybė. Po brangiai atsiėjusių skyrybų aktorius pagaliau galėjo vesti savo naują mylimąją Catherine Zeta-Jones.

Bruce’as Willisas, skirdamasis su žmona Demi Moor, sumokėjo jai 90 milijonų dolerių.

Laimingas tik su džinsais

Sklando gandai, kad dainininkas Michaelas Jacksonas netgi pasiėmė kreditą, kad galėtų sumokėti keliolikos milijonų sumą medicinos seseriai Debbie Row, su kuria išsiskyrė 1999-aisiais po trejus metus trukusios santuokos. Be to, Michaelas ir toliau išlaiko buvusią žmoną, nes jųdviejų vaikų globa atiteko vien tik jam.

Prieš dešimt metų Kevinas Costneris išsiskyrė su Cindy Silva. Atminimui apie 16 metų trukusią santuoką aktorius buvusiai žmonai sumokėjo 80 milijonų dolerių. Vis dėlto iš liūdnos patirties 49 metų aktorius, matyt, bus nepasimokęs – neseniai jis pasipiršo 29 metų modeliui Christine Baumgarten.

1989 metais su aktore Amy Irving išsiskyręs režisierius Stevenas Spielbergas sumokėjo jai 100 milijonų dolerių – už ketverius metus trukusią santuoką ir pagimdytą kūdikį.

Itin dosnią skyrybų sutartį su savo buvusia žmona Marsha pasirašė dainininkas Neilas Diamondas, dainavęs, kad “bus laimingas vien tik su džinsais”. 1996 metais savo dviejų sūnų motinai jis atidavė pusę 300 milijonų dolerių siekiančio turto ir pridūrė, kad ji tai užsitarnavo: “Ji dvidešimt metų džiaugsme ir skausme buvo su manimi, todėl esu laimingas galėdamas atiduoti jai šiuos pinigus”.
Vis dėlto visus skyrybų išmokų rekordus viršijo žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas – 1999 metais savo buvusiai žmonai Anne jis sumokėjo 1,7 milijardo dolerių.

Pagal užsienio spaudą

Kristina SENKUVIENĖ

Views All Time
Views All Time
2040
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!