Jausmai pabunda: Haris (aktorius Jackas Nicholsonas) ir Erika (aktorė Diane Keaton).

“Mylėti(s) smagu”. Komedija. JAV, 2003 m. Rež. Nancy Meyers. Vaidina: Jackas Nicholsonas, Diane Keaton, Frances McDormand, Keanu Reevesas, Amanda Peet.

Režisierės Nancy Meyers (išgarsėjusios juosta “Ko nori moterys”) žaismingoje komedijoje “Mylėti(s) smagu” šėlioja talentingos Holivudo žvaigždės.

Komedija pasakoja, kaip ne pirmos jaunystės turtuolis Haris, užkietėjęs viengungis, kurį tobulai vaidina Jackas Nicholsonas, į pasimatymus vaikšto tik su jaunomis gražuolėmis. Vieno romantiško savaitgalio metu Haris patiria širdies smūgį. Laimei, jį ima slaugyti jo draugužės mama Erika (aktorė Diane Keaton). Jie vis ilgiau namie lieka vieni, Haris pamažu suvokia, kad jį ši vyresnė moteris traukia labiau nei jaunesnė draugužė, jos dukra (aktorė Amanda Peet). Erikos širdyje irgi gimsta jausmai. Romantiškos komplikacijos prasideda, kai žavi, protinga dramaturgė Erika patraukia 30-mečio gydytojo Džulijano (aktorius Keanu Reevesas), prižiūrinčio sunegalavusį Harį, dėmesį. Haris pasveiksta ir vėl grįžta prie seno įpročio – vilioti jaunas merginas. Erikai jausmai neduoda ramybės.

Specialiųjų efektų pilnoje “Matricoje” vaidinęs Reevesas po romantinės komedijos “Mylėti(s) smagu” sako, kad jam patiko išbandyti skirtingus vaidmenis. Pasak aktoriaus, ši komedija pasakoja apie riziką atsiverti. “Pasirodo, atsiverti kitam žmogui yra šiek tiek baugu ir nejauku. Šiame filme du gražūs ir drąsūs žmonės (Nicholsonas ir Keaton) atsiveria vienas kitam. Labai džiugu matyti tai ekrane”, – sako jis.

Posūkis: vyresnė moteris (aktorė Diane Keaton) patraukia 30-mečio gydytojo Džulijano (aktorius Keanu Reevesas) dėmesį.

Panašumai

Tikras širdžių ėdikas aktorius Nicholsonas įsitikinęs, kad filmo scenarijus buvo parašytas būtent jam, o režisierė Mayers nė nemėgino ieškoti kito aktoriaus pleibojaus Hario vaidmeniui. Pastaroji 66 metų Jacko Nicholsono mylimoji buvo aktorė Lara Flynn Boyle, kuriai tėra 33-eji. Filme Jacko herojus paniškai bijo rimtų įsipareigojimų ir susitikinėja tik su tomis moterimis, kurių amžius neperkopia 30-ies. “Filme atpažįstu tam tikrus epizodus iš savo gyvenimo. Iš tiesų senstu. Man regis, geriausi dalykai mano gyvenime jau baigiasi. Baigiasi ir pašėlusios dienos. Ateina ramybės metas”, – sako aktorius. Kai Nicholsono buvo paklausta, ar greit prabėgo laikas, jis atsakė: “Kaip dūmas pro rakto skylutę…”

Tik reklama

Diane Keaton kategoriškai paneigė bulvarinėje žiniasklaidoje pasirodžiusias naujienas, kad ji neva rengiasi vestuvėms su Holivudo donžuanu Nicholsonu. “Mūsų santykiai niekuomet nesibaigs prie altoriaus. Jis net nekviečia manęs į pasimatymus. Kiekvienas iš mūsų turime savo gyvenimo kelią”, – tvirtina Diane. Aktorė prisipažįsta, kad reklamuodami filmą jie suvaidino įsimylėjėlius ir realiame gyvenime. “Juk pažįstate Jacką! – sako aktorė. – Jis padarys bet ką, kad tik gerai išreklamuotų filmą”.

Nors Nicholsonas pamišęs dėl jaunų moterų, per filmo pristatymą jis prisipažino, kad pamažu atranda žavių būtybių ir tarp bendraamžių. “Subrendusios moterys nesivaiko madų, sako aktorius. – Pokalbiai su jomis nesisuka vien apie naujausius gandus”.

Diane Keaton: už vaidmenį filme “Mylėti(s) smagu” aktorė pelnė “Auksinio gaublio” premiją.

Diane Keaton

Romantinės komedijos “Mylėti(s) smagu” žvaigždė ir geriausia metų aktore pripažinta Diane Keaton gimė 1946 metais Kalifornijoje. Karjerą ji pradėjo 1968-aisiais sensacingame Brodvėjaus miuzikle “Hair”. Tuo pat metu Diane sutiko vieną garsiausių JAV kino meistrų Woody Alleną, su kuriuo ją ilgam susiejo tiek profesiniai, tiek romantiniai santykiai: kartu jie sukūrė kelis spektaklius ir net 7 sėkmės sulaukusius filmus. 1972 metais Frencisas Fordas Coppola ją pakvietė filmuotis savo garsiojoje juostoje “Krikštatėvis”.

Filme “Mylėti(s) smagu” 57erių aktorė vaidina išsiskyrusią, sėkmingai dirbančią dramaturgę. Širdyje ji jau kurį laiką yra užgniaužusi meilės jausmus, kol šie vėl pabunda sutikus ne pirmos jaunystės mergišių. “Galiu suprasti, kodėl ji įsimyli. Ji sutiko sielos draugą, o tai atsitinka taip retai, – sako aktorė, šiuo metu neturinti jokio partnerio. – Gyvenime yra tam tikras periodas, kai negali atsispirti vyrams ir net pameti galvą dėl meilės, bet tai jau praeityje”.
Filme Keaton herojė romantiškai flirtuoja ir su daug jaunesniu gydytoju (aktorius Keenu Reevesas). Realiame aktorės gyvenime toks ryšys atrodo neįmanomas: “Man tai niekada negalėtų atsitikti. Vyresnė moteris ir jaunesnis vyras – visai ne mano stilius”.

Aktorė niekuomet nebuvo ištekėjusi, bet jos mylėti vyrai buvo tokie garsūs JAV kino aktoriai ir režisieriai kaip Woody Allenas, Warrenas Beatty, Alas Pacino. Šiuo metu aktorė augina įvaikintus dukrelę ir sūnų. Kino teatruose rodomas nuo kovo 26 dienos.

Views All Time
Views All Time
3014
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!