Knyga „Keturi“ – tai mano sudarytas vadovėlis jaunam XXI a nacionalistui, vienam iš tų „kurie žygiuoja kovo 11-ąją“. Į knygą sudėjau absoliučiai viską, su kuo susidūriau per keletą savo aktyvios veiklos metų – galbūt todėl ji gavosi kiek per ilga. Visgi, į daugiau nei keturių šimtų puslapių dokumentą aš sutalpinau tai, ką aš norėčiau pasakyti visiems mūsų judėjimo atstovams, tačiau jau nebeturiu energijos to padaryti gyvai.

Tai nėra knyga visiems ir bet kam, tai labai specifinei grupelei jaunų žmonių skirtas rinkinys, kuris turėtų pasitarnauti keliant mūsų judėjimo lygį aukštyn. Jame aš surinkau ir patalpinau pasakojimą apie pasaulio istorijos įvykius, kurių atgarsiu mes gyvename šiandien. Kas vyksta šiame pasaulyje, kas suprojektavo tai, ką mes šiandien vadiname „sistema“ ir daugybės kitų globalių ir lokalių klausimų analizė – iš to sudaryta pirmoji knygos dalis.

Antroji ir pati stipriausia dalis vadinasi „Diktatūros karta“ ir yra nuodugnus pasakojimas apie tai, kaip Lietuvoje gimė ir vystėsi politikos pakraščiuose, koncertuose ir senamiesčio skersgatviuose daug metų egzistavęs judėjimas, kurio dalimi esu tiek aš, tiek dauguma užklydusiųjų į šį tinklaraštį.

Trečioji leidinio dalis yra didelė ir nuodugni kritika visoms mūsų judėjime egzistuojančioms blogybėms, daromoms klaidoms ir neišnaudojamoms galimybėms. Knyga – vienas didelis antausis visiems tiems, kuriuos aš daug metų mačiau iš labai arti. Tačiau tas antausis – ne piktos valios ir nusivylimo išraiška. Tai mano pagalba mums visiems – kiekvienam iš mūsų yra naudinga iš šono pažvelgti į savo klaidas ir ydas. Ketvirtojoje dalyje daviau valią savo fantazijai ir aprašiau visas savo idėjas, ką aš norėčiau pasiūlyti mūsų judėjimui, kuris nėra tuo, kuo jis galėtų būti.

Netuščiažodžiausiu, pakankamai pripliurpiau savo knygoje. Padėkos man padėjusiems ir visa kita informacija – knygos viduje. Imkite ir skaitykite, siųskitės laisvai ir kuo plačiau platinamą virtualią knygos versiją, o visi senamadiški retrogradai, labiau vertinantys popierinį žodį – kreipkitės į visų puikiai žinomą Lietuvių tautinio jaunimo sąjungą.

Knygą „Keturi“ galite parsisiųsti iš čia

Views All Time
Views All Time
65485
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!