Kaip apkeisti Melą su Tiesa.
Gintaras Lunskis ir Kazimieras Juraitis.
2018 04 07

Pagrindinė sąlyga, kad Melą paversti Tiesa – įžūlumas ir Melo kartojimas daug kartų. O jeigu meluoja žmonės su antpečiais, arba tituluoti, arba jis kartojamas daugelyje vietų – Melas tampa įtikanamesnis, priverčia suabejoti Tiesa ir galiausiai paverčiamas abejoti neleidžiančiu faktu. Tuomet atpuola reikalas įrodinėti jo teisingumą.

Privatus asmuo, buvęs Jungtinių Valstijų sausumos pajėgų Europoje vadas Benas Hodžesas per privatų, užsienio valstybių finansuojamą Info TV, išliejo akivaizdaus melo srautą.

Aktualiausias – Rusija Solsberyje (Anglija) panaudojo masinio naikinimo ginklą. Tam pritarė laidos vedančioji Indrė Makaraitytė, kinkuodama galva ir ištardama “žinoma”.

Šito nežino net Skotland Jardas, o Indrė Makaraitytė ŽINO! Solsberio istorija tokia miglota, jog panaši į neegzisuojančio Irako cheminio ginklo pasaką. Dėl šitos pasakos vėliau tie, kas viešai melavo, atsiprašė. Bet kas iš to? Milijono nekaltai žuvusių irakiečių juk neprikelsi.
Oficialiai dabar JAV pareigūnai sako elementarias tiesas, kaip “SU RUSIJA NEKALBĖTI GALI TIK VISIŠKAS DURNIUS”. O meluoja per privačius asmenis ir pasamdytą privačią žiniasklaidą.

Tokia Melo pavertimo Tiesa technologija.

Views All Time
Views All Time
84
Views Today
Views Today
1
0 0