Mes esame tokie pat , kaip ir mūsų protėviai gyvenę 2 milijonus metų atgal. Mes esame sutverti greičiau reaguoti į tai kas gali kelti mums pavojų. Štai sėdi sau gauruotas HomoErectus kažką skanaus savo varganu įrankiu bando iš žemės iškasti. Ir štai staiga pasigirsta triukšmas krūmuose. Be abejo visas dėmėsis nukreipiamas te, nes triukšmo šaltiniu gali būti koks tigras ar leopardas ir jau gauruotasis protėvis pats rizikuoja tapti skaniais pietumis. Tokia toji mūsų biologija ir jai pakeisti tikrai nepakako kelių civilizuoto gyvenimo tūkstantmečių. Mes esame labai bailūs ir atsargūs primatai ir būtent tai mums ir leido išgyventi ir vystytis kaip rūšiai.

Iš čia ir kyla pirmoji naujienų laidų taisyklė – auditorijos pritraukimui reikia sukurti tariamo pavojaus jausmą.

Apie tai ir apie kitas medijų technologijas šioje laidoje

Na iš čia žadėtas „saldainiukas“

Žaidimas „Blogoji naujiena“:
https://www.slechtnieuws.nl

Netikrų naujienų generatorius:
https://www.thefakenewsgenerator.com

Views All Time
Views All Time
66
Views Today
Views Today
1
0 0

Gimė 1977 m. liepos 7 d. Vilniuje, inteligentų šeimoje.

Dar mokydamasis mokykloje pradėjo rašyti straipsnius į jaunimo laikraštį „Mes“ ir „Moksleivio“ žurnalą. Vėliau pasirinko su žurnalistika ir publicistika nesusijusią veiklą.

1998–2005 m. dirbo apšvietimo, elektrotechnikos ir stiklo gamybos įmonėse vadybininku, dizaineriu konstruktoriumi.
2003 m. sukūrė interjero šviestuvo dizainą bei gamybos sprendimą ir laimėjo prestižinį Barcelona Design Centre surengtą konkursą.

2006 m., grįžęs į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos, pradėjo nuosavą verslą, įkūrė UAB Kompleksinių sprendinių grupę, kuriai vadovauja iki šiol.

2009 m. įkūrė mažąsias vėjo jėgaines projektuojančią, alternatyviosios energetikos sprendimus diegiančią ir žaliąją energetiką propaguojančią VšĮ „Energy For Free“. Sukūrė mažosios vėjo jėgainės, atitinkančios Lietuvos sąlygas, techninį sprendimą. 2015 m. šios jėgainės sprendimui buvo išduotas išradimo patentas.

2009–2010 m. parašė ir paskelbė analitinį darbą „Individuali energetika“, kuriuo įrodoma Lietuvos energetikos sektoriaus decentralizavimo ir demonopolizavimo būtinybė.

Nuo 2008 m. grįžo prie publicistinės veiklos. Yra nepriklausomas publicistas, nagrinėja vartojimo, energetikos, ekonomikos, darbo santykių ir kitas aktualias socialines, ekonomines ir aplinkosaugos temas. Geriausiai jo pasaulėžiūrą atspindi šie straipsniai: „Darbo migrantų belaukiant“, „Tie „baisūs“ emigrantai“, „Darbuotojas ne įrankis, o darbdavio kreditorius“, „Valstybė – korporacija“, „Lietuva lygiuojasi į trečio pasaulio valstybes“.

Pastaruosius kelerius metus tikslingai rinko medžiagą apie šiuolaikinės maisto pramonės užkulisius ir 2014 m. išleido knygą „Kas mus žudo?“ Knygoje nagrinėjama pramoninio maisto saugos tema. Surinktos medžiagos pagrindu parengtas ciklas paskaitų, kurias skaito neatlygintinai. Taip pat aktyviai dalyvauja ir kitoje visuomeninėje veikloje.

Bendradarbiauja su Samdomų darbuotojų profesine sąjunga, įkūrė vartotojų savišvietos bendruomenę „Liaudies kontrolė“, yra surengęs viešąsias akcijas aplinkosaugos, atsakingo vartojimo skatinimo, taip pat darbuotojų teisių gynimo klausimais.

Nuo 2015 m. yra „Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją“ narys, o vėliau – ir asociacijos „Nacionalinis interesas“ bendras steigėjas bei Vilniaus miesto skyriaus koordinatorius.
Nepartinis.