Sveiki, Mūsų Gretos,
Net neabejoju, Kazimierai, kad Mūsų Gretose yra ir ne vienas, ir ne 10, ir ne 1000, o daug ir daug lietuvių, kuriems ne tas pats, kad jų Tevyne, jų tėvų ir protėvių žemė , jų broliai ,vaikai ir didžiavyriai jau per 20 metų yra prievartaujami, dergiami, tremiami ir zombinami.Ne tas pats, kad užzombintų tautiečių į valdžios viršūnę užkelti skverneliai ir grybauskaitės vykdo tautos genocidą – skverneliai deda skersą ant išniekintos mergaitės Deimantės Kedytės, apdergto Justino Marcinkevičiaus, sesers Nijoles ultimatumo,, išniekintų, paverstų pedofilais Deimantės senelių, vaiką nuo pedofilų gelbėjusios teisėjos Neringos Venckienės, ir dar , ir dar, šimtų tūkstančių lietuvių , išvarytų iš Tėvynės, tokių kai aš, išvarytų, kad išmaitinti savo vaikus, Ir dar ne galas..

Siūlau:

1) Darykite laidas dažniau, papasakokit , kaip buvo organizuota Rolando Paulausko praeita rinkimų kampanija, kiek buvo surinkta parašų, kiek pritrūko, kiek dienų buvo rinkta,kas buvo gerai, kas blogai.

2)Daugiau sveiko agresyvumo, veskit į priekį, liaudžiai reikia matyti, paskui ką eiti.

3) patiko marksistų mintys, perduokite Kristoferiui – super iškalba!

4) Kuo Signataras Rolandas Paulauskas greičiau patikės, kad žmonės eis su juo ir paskui jį, tuo geriau. Nematau kietesnės alternatyvos piderastinei , lesbietinei, nužmogėjusiai valdžiagyvių gaujai.

5) Ir dar. Va šitą tai prašau perduoti gerb. Rolandui : Žodžiuose MOTERiS , MOTERYS visuose linksniuose kirtis yra pirmame skiemenyje, pirma kirčiuotė. Labai kliūna, patikėkit.

6) Manau, Rolandas turėtų išgryninti ir pateikti žmonėms savo aiškią poziciją dėl pedofiljos ir žudymų istorijos ir bandiugų pagrobtos mergaitės Deimantės likimo.

Labai ilgai gavosi. Nuo širdies rašau, sveikatos Signatarui Rolandui, tikiuosi, sutiks balotiruotis į prezidentus. Prašau, neįsižeiskite dėl pastabų, aš tik karštai trokštu, kad mano vaikeliui ,ir tūkstančiams vaikų lietuvių Lietuva pamote netaptų, kad ji būtų, kad nepražūtų. Matau viltį – prezidentą Rolandą Paulauską

Kuo aš galėčiau padėti “Mūsų gretom”?
pagarbiai, Eugenija. (prašau niekur neminėti mano pavardės, turiu mažą vaiką, toli nuo manęs, aš negalėsiu jo apginti…jeigu kas)
…….

Visi socialiniai visuomeniniai procesai vyksta cikliškai. Juose būtinai turi dalyvauti viena kitą atsveriančios jėgos. Jeigu to nėra – visuomenei gresia katastrofa. Mat tiek pakilimai, tiek nuosmūkiai turi savo amplitudę. Ir jeigu nėra vienas kitą kompensuojančių jėgų, užprogramuojami tų svyravimų amplitudžių “sprogimai”. Tas reiškia – ne paprasti neramumai, bet didžiuliai, su grėsme nacionaliniam saugumui.

Views All Time
Views All Time
90
Views Today
Views Today
2
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.