Žmogaus Teisų Komitete prie Jungtinių Tautų Organizacijos Ženevoje įvyko posėdis, kuriame turėjo būti įvertintos žmogaus teisės Lietuvoje per pastaruosius šešerius metus.

Į šį posėdį Lietuvos valdžia atsiuntė neįtikėtinų bukagalvių delegaciją iš 10 žmonių, vadovaujamų užsienio reikalų viceministro Nerio Germano. Jie čia atvažiavo, matyt tikėdamiesi maloniai praleisti laiką Šveicarijoje. Tačiau netikėtai buvo priversti atsakinėti į klausimus.
Kadangi buvo nagrinėjamas advokato profesoriaus Stanislovo Tomo skundas prieš Lietuvą užvaldžiusią nusikaltėlių gaują, tai ši kvailių delegacija turėjo atsakinėti į teisėjų klausimus. Iš atsakymų tapo aišku, kad taip vadinami “Lietuvos atstovai” net nesupranta, ko jų klausia…
Apie tai PressJazz televizijoje kalbasi Ekspertai.eu redaktorius Audrius Nakas su advokatu profesoriumi Stanislovu Tomu

Daugiau apie tai čia:
http://www.ekspertai.eu/visiska-lietuvos-pedomafijos-nesekme-jungtinese-tautose/


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, siūlome paremti:
“Mūsų Gretas” – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga “Kaisakas”, LT477300010078090515, aukojant rašyti “auka Mūsų Gretų veiklai”.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
57
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.