Po dviejų reportažų apie Juozą Maksimavičių, kuris turėtų būti laisvas, bet kažkodėl įkalintas Lukiškėse, į PressJazz studiją pasipylė moterų, norinčių su šiuo žmogumi užmegzti rimtus santykius, laiškai ir skambučiai. Problemos išviešinimas suveikė geriau, negu plačiai paplitusios pažinčių svetainės.Bet atsitiktinių, nerimtų pažinčių nereikia nei vienai iš šioje istorijoje dalyvaujančių pusių.

Ir kadangi šią temą pradėjo Kazimieras Juraitis, redakcijai neliko nieko kito, kaip paskirti jį atsakingu už tolesnį tokių santykių vystymąsi.
Įkalintų asmenų reabilitacija, baigus bausmę – problematiškas reikalas. Bet Juozo Maksimavičiaus atvejas išskirtinis. Maža to, kad šis žmogus jau turėtų būti laisvas, bet kažkodėl dar įkalintas. Jo jau dabar laukia ištisas būrys rimtiems santykiams pasiruošusių merginų ir moterų. Savaime suprantama, redakcija negali už Juozą Maksimavičių daryti nei pažintuvių, nei sutartuvių.

Todėl PressJazz redakcija Kazimierą Juraitį paskyrė šiame reikale oficialiu Piršliu. Redakcijos nuomone, kolkas rimčiausios kandidatės į nuotakas yra trys. Bet jaunikio Juozo Maksimavičiaus nuomonė gali būti visai kitokia (pagaliau, gal jis visai ir vesti nesiruošia?). Su juo piršliui nepasimačius ir šio reikalo neaptarus – negali būti nė kalbos apie rimtus santykius su nė viena iš kandidačių, arba juolab, vestuves.

Šiuo klausimu PressJazz žurnalistas Kazimieras Juraitis (jau kaip piršlys) ir pabandė prisiskambinti dėl būsimo galimo jaunikio Juozo Maksimavičiaus į įvairias valdiškas įstaigas.

Views All Time
Views All Time
38
Views Today
Views Today
2
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.