Kazimiero Juraičio pasisakymas kovo 11-osios proga apie politinės platformos kūrimą prezidentiniams rinkimams „Alternatyva Lietuvai“ susilaukė labai prieštaringos reakcijos. kai kas netgi suskubo kategoriškai nuo to atsiriboti. Kas lemia tokią netikėtai aštrią reakciją?Tokia nesveika reakcija – ilgalaikio mobingo pasekmė. Kai dėl metų metais kuriamo dirbtinio priešo įvaizdžio vien žodžio „Rusija“ ar „Baltarusija“ paminėjimas sukelia susipriešinimo reakciją. Tokia reakcija – dar vienas įrodymas, kad tas masinis mobingas, vykdomas visais visuomenės skespjūviais – padarė sunkiai atitaisomą žalą visuomenės psichikos sveikatai. Ir norint šią žalą atitaisyti – tiesiog būtina tęsti pradėtą darbą.

Pasisakymas apie rinkiminės platformos į LR Prezidentus kūrimą – čia:
http://straipsniai.lt/vaizdo-irasai/alternatyva-lietuvai-ateinantiems-prezidento-rinkimams/

Views All Time
Views All Time
35
Views Today
Views Today
1
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

0 0