Žmonės neturi savo visuomeninio transliuotojo.Bet jie turi įprotį kažkuo pasitikėti. Ir jei nėra Tiesos, jie pasitiki Melu. O iš visų masinių informacijos priemonių sklinda Melas. Ir kuo toliau, tuo jo daugiau.

Kodėl Tamsos tarnai nekviečia į diskusijas, kur galima kitokia nuomonė? Todėl, kad jie neieško TIESOS. Jie turi išankstinį „TEISUMĄ“.

Tokiu būdu plinta ir dauginasi MELAS. Tiesą būtina skleisti visais įmanomais būdais. Nes užvaldžius Melui, žmonės neteisingai orientuojasi gyvenimo įvykiuose, daro klaidingus sprendimus, tampa Nelabojo lengvai valdomais zombiais. Žūva ne tik kūnai, bet ir Sielos.

Press Jazz – mūsų visų televizija. Žmonių televizija.Tiesos, įvairių nuomonių televizija. „ANTIZOMBINIMO“ temos ir programos. Žmonių psichikos gydymo instrumentas. Vaistas. Jeigu jūs, žmonės, mūsų televizijos neparemsite – visuomenė neturės jokio pasirinkimo, taps totalia ZOMBIŲ VISUOMENE.

Žodžiu, DUOKIT PINIGŲ, PINIGŲ DUOKIT! Kad tavo artimieji netaptų ZOMBIAIS.

O sąskaita šiems vaistams čia:
LT33 3500 0100 0288 9069, VšĮ „Tėvynės konduktoriai“.
Galima mokėti ir PayPal, ir PaySer, ir SMS žinutėmis. Svarbiausia – žmogumi norėti būti, o ne zombiu.

Views All Time
Views All Time
57
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.